Skocz do zawartości

Kupować w sklepie czy u hodowcy


Psemek

Rekomendowane odpowiedzi

Widze same ochy i achy ja Tan Mal nie polecam!!!!! .Co do labidochromisów dostałem zdechlaki ! Podejście do klienta w celu reklamacji żałosne odp z Tan Mal i co panu jeszcze w tych rybach nie podoba nie wspomne o straszeniem mnie sądami MOIM ZDANIEM ŻENADA . Kupowałem kilka razy ale nigdy więcej ! A teraz tylko proszę żeby forumowa ŚMIETANKA DO MNIE NIE PISAŁA NA PRIV że mój post jest blee bo po innych hodowlach potraficie jechać wiec mój post jest jak najbardziej w porządku każdy ma swoje zdanie . Są lepsze hodowle z wiele lepszym podejściem do klienta . Pokazał to np Malawian !!!


Wątek nie służy rozstrzyganiu prywatnych spraw np. związanych z niezadowoleniem z transakcji tylko wyrażeniem opinii. Wyraziłeś ją tutaj. Każdy następny post będzie traktowany jako próba rozwiązywania problemów z przeszłości za pomocą Forum. "Śmietanka" unika wszelkich sporów w których nie ma szans czegokolwiek udowodnić.

-- dołączony post:

Widze same ochy i achy ja Tan Mal nie polecam!!!!! .Co do labidochromisów dostałem zdechlaki ! Podejście do klienta w celu reklamacji żałosne odp z Tan Mal i co panu jeszcze w tych rybach nie podoba nie wspomne o straszeniem mnie sądami MOIM ZDANIEM ŻENADA . Kupowałem kilka razy ale nigdy więcej ! A teraz tylko proszę żeby forumowa ŚMIETANKA DO MNIE NIE PISAŁA NA PRIV że mój post jest blee bo po innych hodowlach potraficie jechać wiec mój post jest jak najbardziej w porządku każdy ma swoje zdanie . Są lepsze hodowle z wiele lepszym podejściem do klienta . Pokazał to np Malawian !!!


Wątek nie służy rozstrzyganiu prywatnych spraw np. związanych z niezadowoleniem z transakcji tylko wyrażeniem opinii. Wyraziłeś ją tutaj. Każdy następny post będzie traktowany jako próba rozwiązywania problemów z przeszłości za pomocą Forum. "Śmietanka" unika wszelkich sporów w których nie ma szans czegokolwiek udowodnić.



DLA MYŚLĄCYCH KAŻDA ZLA OPINIA O TAN MAL BĘDZIE ZAWSZE MODEROWANA USUWANA JAK W MOIM PRZYPADKU JAK BĘDZIECIE ZNOWU USUWAC CO PISZE TO ODRAZU PROSZE O USUNIECIE MOJEGO KONTA TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Twoja nad wyraz negatywna opinia została pozostawiona. Tyle, że KM nie może rozstrzygać sporu nie będąc jego stroną. Więc nie krzycz na Nas tylko pogódź sie z tym, ze jestes jednym z kilkuset użytkowników i już wyraziłeś swoją opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Twoja nad wyraz negatywna opinia została pozostawiona. Tyle, że KM nie może rozstrzygać sporu nie będąc jego stroną. Więc nie krzycz na Nas tylko pogódź sie z tym, ze jestes jednym z kilkuset użytkowników i już wyraziłeś swoją opinie.


Opinia byla dokladnie opisana przed chwilką z najmniejszymi szczegółami .Ale rozumiem ze na tym forum takiej wyrazić nie moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym Forum staramy się dbać o obiektywizm ale i o dobra osób i sklepów. Brak nam materiału dowodowego w takich sprawach. TO Forum miłośników ryb a nie sala sądowa.


Przepraszam prezesa , że pozwolę się odezwać , ale w życiu takiej bzdury nie przeczytałem :)

Skoro jest to forum i część osób może wyrazić swoje zadowolenie z zakupu u danego sprzedawcy to i druga osoba może również opowiedzieć o swoich negatywnych odczuciach tak?


Zakładam, że użytkownik KM ma mózg i widząc np 10 plusów i 1 minus sam potrafi podjąć decyzję.


Zatem nie rozumiem dlaczego o części sprzedawców (sklepach/aukcjach) można wypowiadać się negatywnie, że nie warto kupić (co można znaleźć w wielu wątkach KM) , ale faktycznie już o partnerach KM nie? :]

Jeżeli są dostawcy (firmy poza partnerskie nie zauważyłem jakoś moderowania wątków)



Do autora wątku generalnie jak widzisz wiele osób poleci Ci Tan-Mala, bądź Malawiana.

Są to renomowane hodowle wystawiające certyfikaty (stąd cena ciut wyższa)

To, że kupujesz w sklepie, czy na giełdzie nie oznacza, że trafisz na bubel.

Najważniejsze, abyś miał pewność, że sprzedawca sprzedaje Ci to co chciałeś i że zna się na Malawi.

Sprawdź opinię sklepu, abyś miał pewność.


Znam wiele osób, które nie mają ryb pokolenia F1 i wcale nie ustępują jakościowo.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że pojawiły się w tej dyskusji głosy za i przeciw kupowaniu w różnych źródłach.

Ogólnie podjąłem decyzje o zakupie ryb w sklepie akwarystycznym. Dlaczego?

1. Odbyłem długą rozmowę ze sprzedawcą w sklepie akwarytstycznym.

2. Obejrzałem hodowlę właściciela sklepu, który niestety nie posiada wybranych przeze mnie gatunków więc sprowadzi dla mnie rybki od sprawdzonego importera od którego sam bierze ryby dla siebie. Ryby które oglądałem naprawdę prezentują się bardzo ładnie i wyglądają zdrowo, sporo jest też małego narybku, który także prezentuje się ładnie.

3. Cena 7zł/szt.


Po kilku wizytach w sklepie stwierdziłem że łatwiej dla mnie będzie kupić w sklepie w mieście gdzie mieszkam. W razie jakichkolwiek wątpliwości mam gościa pod ręką i mogę z nim pogadać w 4 oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że pojawiły się w tej dyskusji głosy za i przeciw kupowaniu w różnych źródłach.

Ogólnie podjąłem decyzje o zakupie ryb w sklepie akwarystycznym. Dlaczego?

1. Odbyłem długą rozmowę ze sprzedawcą w sklepie akwarytstycznym.

2. Obejrzałem hodowlę właściciela sklepu, który niestety nie posiada wybranych przeze mnie gatunków więc sprowadzi dla mnie rybki od sprawdzonego importera od którego sam bierze ryby dla siebie. Ryby które oglądałem naprawdę prezentują się bardzo ładnie i wyglądają zdrowo, sporo jest też małego narybku, który także prezentuje się ładnie.

3. Cena 7zł/szt.


Po kilku wizytach w sklepie stwierdziłem że łatwiej dla mnie będzie kupić w sklepie w mieście gdzie mieszkam. W razie jakichkolwiek wątpliwości mam gościa pod ręką i mogę z nim pogadać w 4 oczy.




Twój wybór oczywiście masz prawo skorzystać z jego usług. Zanim jednak polecisz do sklepu kupić owe gatunki ryb to prosiłbym Cię , abyś zapoznał się (posiadł wiedzę):

1. Przeczytaj FAQ

2.Co do Twojego baniaka pasuje.

3. Czy ryby pasują żywieniowo do siebie.

4. Czy to co przyjedzie wygląda jak powinno wyglądać (pooglądaj galerię)

5. ILE RYB MOŻESZ MIEĆ MAKSYMALNIE! (Nie ważne skąd bierzesz ryby dla większości jest to zarobek więc wciskają różne gatunki na silę - miej świadomość co kupujesz)

6. Poszukaj opinii o sprzedawcy i jakości ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.