stan Opublikowano 1 Stycznia 2015 #51 Opublikowano 1 Stycznia 2015 Panowie to dział przedstaw się , a nie o obsadzie !! Kolejne OT będą usuwane.
r3b Opublikowano 11 Stycznia 2015 Autor #52 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Mała aktualizacja z dziś. Szczęśliwa gromada maingano i rdzawych rześko pływa. A ja zrobiłem pierwszą podmianę ok. 15% wody. Ponieważ lubię sobie ułatwiać życie podmiany zdecydowałem się zrobić kranówką przy zastosowaniu narurowego filtra uzdatniającego. Wybaczcie jakość zdjęć, mam tylko aparat w telefonie.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 11 Stycznia 2015 #54 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Nie chcesz schować grzałki za kamieniami? Poziomo na piasku. A akwa fajne.
r3b Opublikowano 11 Stycznia 2015 Autor #55 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Andrzej w trakcie podmiany miałem przesuniętą belkę, normalnie mam tak oświetlenie ustawione, że prawie nie widać wlotu, wylotu, grzałki i skimera. Swoją drogą zerknijcie jaki fajny obrazek moja żona dziś znalazła do powieszenia nad akwarium;)
Andrzej Głuszyca Opublikowano 11 Stycznia 2015 #56 Opublikowano 11 Stycznia 2015 ...szczególnie rano w wolny dzień jak się spać chce:))))
mariuszes Opublikowano 27 Stycznia 2015 #58 Opublikowano 27 Stycznia 2015 Akwarium naprawdę robi znakomite wrażenie. Możesz podzielić się trochę opinią o samym akwarium? Myślę o takim w wersji 120cm. Na tym zdjęciu powyżej masz standardowe oświetlenie? Obie świetlówki?, belka jakoś przesunięta czy w normalnym położeniu po środku?
r3b Opublikowano 27 Stycznia 2015 Autor #59 Opublikowano 27 Stycznia 2015 Na ostatnim zdjęciu świeci tylko przednia belka do tego pozaklejana delikatnie taśmą bo światłą było nawet za dużo. Sama belka jest w standardowym położeniu po środku (wymusza to konstrukcja całej pokrywy) Cały zestaw sprawuje się bardzo dobrze.
kgsven Opublikowano 1 Lutego 2015 #60 Opublikowano 1 Lutego 2015 Witam akwa jest wyśmienite tak i obsada. Sam posiadam ten sam zestaw glossy i naprawdę robi wrażenie jest poprostu inny, znajomi też są zachwyceni. Wogóle to ja jestem tu z tych nowych forumowiczów nawet jeszcze nie zdążyłem przywitać ;-) Właśnie jestem na etapie wyboru obsady nie bawem założe swój wątek i zdjęcia. Myślę też i podobnej obsadzie ale z soulosami choć nie jestem jeszcze zdecydowany, może ktoś mi z speców od Malawi podpowie :-) Pozdrawiam Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się