spiochu Opublikowano 30 Grudnia 2014 #41 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Podoba mi się Wysłane z telefonu
LECHPL Opublikowano 30 Grudnia 2014 #42 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Akwarium naprawde piękne tak jak by je przystroił Takashi Amanno, tyle że u niego pływają wypełniacze a jak tu mają pływać pysie, stadem jak neonki ?
Bezprym Opublikowano 30 Grudnia 2014 #43 Opublikowano 30 Grudnia 2014 r3b widzę ,że masz duszę artysty.
r3b Opublikowano 30 Grudnia 2014 Autor #44 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Bezprym myślałem o tym, ale nie mam tego teraz już jak zrobić. Chyba, że dokupię płytę PVC i wsadzę... LECHPL docelowo mają pływać rdzawe, raczej nie w stadzie tylko w dwóch haremach.
Bezprym Opublikowano 30 Grudnia 2014 #45 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Mało kolorowo będzie. Daj lepiej Saulosi i rdzawe lub jeszcze lepiej saulosi,maingano i rdzawe. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
r3b Opublikowano 30 Grudnia 2014 Autor #46 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Ale ja wlaśnie nie chce tęczy w akwarium. :-)
Bezprym Opublikowano 30 Grudnia 2014 #47 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Jak kto lubi. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
r3b Opublikowano 31 Grudnia 2014 Autor #49 Opublikowano 31 Grudnia 2014 Siedzę, myślę i nie wiem co tam ostatecznie będzie pływać...
adam17123 Opublikowano 31 Grudnia 2014 #50 Opublikowano 31 Grudnia 2014 Siedzę, myślę i nie wiem co tam ostatecznie będzie pływać... Może RYBY NAJPIĘKNIEJSZE będą oczywiście Te z Malawi żartuję zawsze jest to nie mały dylemat.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się