davbaser Opublikowano 8 Października 2014 Autor #11 Opublikowano 8 Października 2014 Sypię codziennie porcję pokarmu o czym nie wspomniałem, no i oczywiście przy napełnianiu zbiornika wlałem uzdatniacz wody kranowej- o tym też nie wspomniałem ale wydawało mi się to oczywistą oczywistością. W miejsce mechanika 400l/h jedzie już głowica 1600l/h.
marcin73m Opublikowano 8 Października 2014 #12 Opublikowano 8 Października 2014 W miejsce mechanika 400l/h jedzie już głowica 1600l/h. no, to już lepiej brzmi
Shiroki Opublikowano 8 Października 2014 #13 Opublikowano 8 Października 2014 Tak - wystrój teraz lepszy, chociaż ja bym na tych monolitach u podstawy podłożył jeszcze parę tego samego rodzaju kamulców, by ryby mogły sobie robić jamki i jaskinie a narybek miał się gdzie chować. Model na monolity stojące jak słupy kolejowe minęła zaraz po garażach w latach 80-tych. Pożywka jest, zamiast podrzucać pokarm wrzuć parę srających gubików, które potem staną się "pokarmem dla banth" ;-) Kierunek obrany słusznie, czekamy na rozwój baniaka
esku Opublikowano 8 Października 2014 #14 Opublikowano 8 Października 2014 Jak fla mnie to dużo za dużo światła. Masakra jakaś. Osobiście pewnie bym zostawił 10w I to pewnie jeszcze wyżej nad tafla. teraz to aż oczy bolą od patrzenia na zdjęcie. No chyba ze na żywo to wygląda lepiej.
davbaser Opublikowano 8 Października 2014 Autor #15 Opublikowano 8 Października 2014 Na żywo wygląda sporo lepiej, aparat z telefonu, zdjecia robione wieczorem itd.popracuje nad lepszymi zdjeciami:-)
lukastorun Opublikowano 8 Października 2014 #16 Opublikowano 8 Października 2014 Fajnie wygląda, ale modą się nie przejmuj, ma to do siebie, że mija... Ja tam lubię tak zwane "garaże", przynajmniej jest gdzie się schować. Widziałem takie u kolegi i mniejsze sztuki miały super kryjówki, a że tak ułożonych kamieni w naturze ze świecą szukać, no i co
davbaser Opublikowano 16 Października 2014 Autor #17 Opublikowano 16 Października 2014 Witajcie, tak prezentuje się zbiornik po rewolucji"kamiennej", i dosadzeniu roślin ktòre od początku były planowane. Doszło już także oświetlenie naświetlaczami 10W Led RGB, a środkowy naświetlacz 20W został zastąpiony 10W. Co do obsady podam jak bedzie już kompletna. Przepraszam za jakość zdjecia, robione tel. póznym wieczorem.
lukastorun Opublikowano 16 Października 2014 #18 Opublikowano 16 Października 2014 Super wygląda, nie wiem jak z tymi roślinkami, one są zasadzone w piasku?
stan Opublikowano 16 Października 2014 #19 Opublikowano 16 Października 2014 Po obalaj garaże i sam stwierdzisz, że będzie jeszcze ładnie i przyjemniej ;-).
davbaser Opublikowano 16 Października 2014 Autor #20 Opublikowano 16 Października 2014 Tak rosną w piasku, ale kryptokoryna jest twarda i wcześniej u znajomego też w piasku rosła. Starałem się trochę przy korzeniach kamolami poobkładać żeby pysie ich za łatwo nie wykopały, a ponadto system korzeniowy mają ładnie rozbudowany więc liczę ż bedzie ok. Co do garaży jest ich niewiele, a mi i żonie się podobają więc na razie zostaną:-) Na zdjęciu trochę widać efekt ufo ale w rzeczywistości jest to praktycznie niewidoczne.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się