juppi Opublikowano 19 Października 2015 #31 Opublikowano 19 Października 2015 A ile tam ryb teraz pływa? Tak z ciekawości pytam.
eljot Opublikowano 19 Października 2015 #32 Opublikowano 19 Października 2015 Chyba ciężko będzie policzyć, zestaw na co najmniej dwa zoologi :mrgreen:
muras13 Opublikowano 19 Października 2015 #33 Opublikowano 19 Października 2015 Kolego coś Ty na wyprzedaż w zoologicznym trafił ?
juppi Opublikowano 20 Października 2015 #35 Opublikowano 20 Października 2015 To jest jakiś żart?! Serio pytałem. Tylko, że samo zdjęcie znikło i post chyba też, więc nie ma odniesienia a zostało tylko moje pytanie. ) Kolega się wystraszył? A pytałem, bo mam u siebie 37 maluchów i byłem ciekaw jak to będize wyglądało przed redukcją jak dorosną.
spiochu Opublikowano 20 Października 2015 #36 Opublikowano 20 Października 2015 A mówiłem, blokować edycję po jakimś czasie... Wysłane z telefonu
davbaser Opublikowano 20 Października 2015 Autor #37 Opublikowano 20 Października 2015 Nie wystraszyłem się, nie obraziłem się itd. Ryby w takiej ilości są u mnie ok 1.5 tyg (uratowane przed spuszczniem w "kiblu" ) bo znajomy zdecydował o nagłym wyjezdzie. Zresztą pisałem że do redukcji i jest ich już o kilk mniej niż na zdjęciu.Po niektórych komentarzach stwierdziłem że poprzestanę na czytaniu forum, z pominięciem wklejania zdjęć. Juppi taka ilość nie jest wskazana na dłuższą metę, trzeba ściśle pilnować parametrów, także wizualnie nie wygląda to fajnie!, w moim przypadku chodziło o dobro ryb, sytuacja jest tymczasowa, a i niektórzy się pośmiali :-). Teraz piszcie że się tłumaczę :-) Pozdrowienia dla wszystkich, także tych z "loży szyderców" :-)
spiochu Opublikowano 20 Października 2015 #38 Opublikowano 20 Października 2015 Taki klimat, nie przejmuj się Gdybyś od razu napisał dlaczego masz tyle ryb to by nie było tematu Tu na forum piszesz wszystko albo nic Wysłane z telefonu
juppi Opublikowano 20 Października 2015 #39 Opublikowano 20 Października 2015 Juppi taka ilość nie jest wskazana na dłuższą metę, trzeba ściśle pilnować parametrów, także wizualnie nie wygląda to fajnie! No i sie w końcu nie dowiedziałem: ile? Ja wiem, że to niefajnie wygląda, wiem że trzeba pilnować parametrów... nawet wiem, że ryby przy takiej ilości zachowują się nienaturalnie i że nie ma czegoś takiego jak "kontrolowane przerybienie" bo ono się szybko zmienia w niekontrolowane itd. Chciałem tylko się dowiedzieć ile tam ryb zostało tymczasowo upchniętych. I tylko tyle - bez żadnych podtekstów. Well? Ps. Nawet po tamtym zdjęciu było widać tymczasowość, bo gdyby były "od malucha" to w życiu IMO by takie nie urosły
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się