Nie wystraszyłem się, nie obraziłem się itd. Ryby w takiej ilości są u mnie ok 1.5 tyg (uratowane przed spuszczniem w "kiblu" ) bo znajomy zdecydował o nagłym wyjezdzie. Zresztą pisałem że do redukcji i jest ich już o kilk mniej niż na zdjęciu.Po niektórych komentarzach stwierdziłem że poprzestanę na czytaniu forum, z pominięciem wklejania zdjęć. Juppi taka ilość nie jest wskazana na dłuższą metę, trzeba ściśle pilnować parametrów, także wizualnie nie wygląda to fajnie!, w moim przypadku chodziło o dobro ryb, sytuacja jest tymczasowa, a i niektórzy się pośmiali :-). Teraz piszcie że się tłumaczę :-)
Pozdrowienia dla wszystkich, także tych z "loży szyderców" :-)