stan Opublikowano 9 Sierpnia 2014 #11 Opublikowano 9 Sierpnia 2014 Nie źle Ci to wyszło ! Szkolenie miało sens ;-).
onestone Opublikowano 10 Sierpnia 2014 #12 Opublikowano 10 Sierpnia 2014 Trochę Ci zeszło z tym zdjęciem hehe co to za skałe tam masz?
rebelde Opublikowano 10 Sierpnia 2014 Autor #13 Opublikowano 10 Sierpnia 2014 Trochę Ci zeszło z tym zdjęciem hehe co to za skałe tam masz? bazalt ze skladu kruszywa
rebelde Opublikowano 9 Września 2014 Autor #15 Opublikowano 9 Września 2014 moje 600 litrow, nie wiem czy Wy tez tak macie, mieliscie ?? ale ostatni raz bylem podobnie podjarany przy narodzinach synka :) noc z glowy
harisimi Opublikowano 11 Września 2014 #17 Opublikowano 11 Września 2014 Jakby wszyscy tak rozumieli nauki z forum to producenci baniakow zafundowali by nam forumowiczom wesoły samolot do Malawi :-D. Fajne szkło ... i teraz fortelem go ... jakie ryby z 375 tam trafią :-D -- dołączony post: moje 600 litrow, nie wiem czy Wy tez tak macie, mieliscie ?? ale ostatni raz bylem podobnie podjarany przy narodzinach synka :) noc z glowy Ja też tak miałem ... przy każdym powiększaniu ilości wody wydawało mi się, że teraz już wystarczy ;-)
rebelde Opublikowano 11 Września 2014 Autor #18 Opublikowano 11 Września 2014 odnośnie obsady będzie CHYBA coś takiego : http://forum.klub-malawi.pl/600-litrow-t23781.html chociaż specjalnie napisałem CHYBA ponieważ cały czas nie jestem w 100% pewny , wiem że z takim szkłem sa już dość duże możliwości, a wybieramy się do niemiec , :),
harisimi Opublikowano 11 Września 2014 #19 Opublikowano 11 Września 2014 To już ci współczuję ;-) jak niemiec będzie miał dorosłą non mbuna to będziesz miał ból głowy
rebelde Opublikowano 13 Września 2014 Autor #20 Opublikowano 13 Września 2014 bardzo proszę o Wasze sugestie oraz konstruktywna krytyke odnosnie kompozycji, dodam iz na srodku wymyslilem sobie polanke z nurzańca
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się