rebelde Opublikowano 26 Lipca 2015 Autor #31 Opublikowano 26 Lipca 2015 WITAJCIE po baaaaaaaaaardzo dluuuuugiej przerwie, witam wszystkich ponownie tych starych i tych nowych powodem mojego znikniecia byly perturbacje zawodowo-prywatne, ale jak widac pasja pozostała i bardzo pomogła w ciezkich chwilach, jeszcze raz witam i przepraszam za takie nagłe zaginięcie
lukib7 Opublikowano 27 Lipca 2015 #32 Opublikowano 27 Lipca 2015 Akwarium i rybki bardzo ładne. Mam tylko wrażenie, że proporcje niedobrane. Napisz jakie masz rybki i w jakich proporcjach samiec/samice. Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się