onestone Opublikowano 17 Września 2014 #23 Opublikowano 17 Września 2014 Bardzo ładnie.Jak byś miał jeszcze jakiś kamień na zbyciu możesz spróbować go rozkruszyc i podsypac te większe,nada to naturalności i będzie swoistą wisienka na i tak już smakowym torcie :-D
eljot Opublikowano 20 Września 2014 #25 Opublikowano 20 Września 2014 A cóż to za landrynkowe światło ?
rebelde Opublikowano 20 Września 2014 Autor #26 Opublikowano 20 Września 2014 hehehe, trochę z ledami przesadziłem, były wyłączone naświetlacze i dlatego taka landrynka wyszła, no i zdjęcie tez troche przekłamuje
rebelde Opublikowano 20 Września 2014 Autor #27 Opublikowano 20 Września 2014 tutaj jest bardziej realistycznie tak jak podpowiedział kolega onestone (dziekuje), chce miedzy dwa duże kamole z prawej strony powrzucać kilka malych
Bezprym Opublikowano 20 Września 2014 #28 Opublikowano 20 Września 2014 Ja to jeszcze bym z dwa większe, ale niezbyt szerokie kamienie dał na środku jako tło do tych roślinek .
leszek_00 Opublikowano 20 Września 2014 #29 Opublikowano 20 Września 2014 Jaką masz obsadę w tym akwarium ?
rebelde Opublikowano 20 Września 2014 Autor #30 Opublikowano 20 Września 2014 obsada jeszcze nie kompletna, więcej tutaj: http://forum.klub-malawi.pl/600-litrow-t23781.html?t=23781
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się