rebelde Opublikowano 4 Kwietnia 2014 #1 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 witam, akwarium posiadam od 2 lat, mozna powiedziec w calosci zbudowane na podstawie tego forum, jedyne co nie zgadza sie z tendencjami panujacymi tutaj, to obsada: prawie w calosci non-mbuna, duzo i kolorowo reszta: szkielko 375l(150x50x50) podloze: pisek kwarcowy skaly: wapień koralowy (nie muszlowy) tlo: czrna matowa farba (od zewnatrz ) flora: kilka anubiasow filtracja: AQUAEL 2000 (mechanik), SKIMMER DIY, TETRATEC 700 (gabka), TETRATEC 1200 (ceramika) oswietlenie: HAGEN POWER GLO, swietlowka LED z funkcja switu i zmierzchu
paputek25 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 #2 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 ja tu nic nie widze;-) , ale przy okazji zapytam czy aquael 2000 jest glosny ? bo szukam czegos podobnego. -- dołączony post: ja tu nie widze zadnego akwarium:-(, ale przy okazji zapytam czy ten aquael 2000 jest glosny ? pytam bo potrzebuje cos zakupic podobnego.
stan Opublikowano 4 Kwietnia 2014 #3 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 Wrzucił byś zdjęcie swojego akwarium i przedstawił obsadę ! Te tendencje nie biorą się z naszego widzi mi się tylko układy są komponowane z dbałością o nasze ryby.
rebelde Opublikowano 4 Kwietnia 2014 Autor #4 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 wieczorem jak wszystko wylaczone i wszyscy spia to slychac delikatne buczenie, ale trzeba naprawde sie wsluchac, za dnia cisza, Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
paputek25 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 #5 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 dzieki , czekamy na fote akwa....bo wiesz my faceci wyobraznie to mamy bujną.
rebelde Opublikowano 4 Kwietnia 2014 Autor #6 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 stan - rozumie Ciebie bardzo dobrze, dlatego tez celowo nie zamieściłem kompletnej obsady aby nie zostać spalonym na stosie
slater11 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 #7 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 Najważniejsze to zaprezentuj jakieś foto baniaka
stan Opublikowano 4 Kwietnia 2014 #8 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 Pokaż zdjęcie, a sami policzymy ileś tam napakował non mbuny ;-) !
rebelde Opublikowano 4 Kwietnia 2014 Autor #9 Opublikowano 4 Kwietnia 2014 zrobię dzisiaj kilka fotek i się pochwale, a co tam, do odważnych świat należy
rebelde Opublikowano 9 Sierpnia 2014 Autor #10 Opublikowano 9 Sierpnia 2014 przed szkoleniem forumowym: w trakcie szkolenia forumowego:
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się