Skocz do zawartości

Oświetlenie LED do Malawii


ozim87

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja borykalem sie ok pol roku z tymi tasmami i powiem ze to kibel niesamowity . Obecnie moj baniaczek oswietlaja 2 halogeny led 10Watt i jestem bardzo zadowolony . Z ledami jest klopot bo styki z czasem zasniedzieja i tasmy migaja . polecam halogeny led .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

No i świetlówki led dotarły i mimo co niektórych wypowiedzi że żadne świetlówki led nie oświetlą dobrze zbiornika , po założeniu ich pod obudową jestem mile zaskoczony , jak dla mnie nawet za jasno dobrze że jest pilot i można regulować sobie natężenie światła.Zobaczymy jak sprawdza się na dłuższą metę. Osobiście polecam, oczywiście taniej było by samemu coś takiego zrobić , ale to już jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Że tak odświeże temat: jak diody mają się do wybarwianie się podopiecznych? Chodzi mi o to czy np nie uwsteczni (nie cofnie ) jakiś ich wybarwienia. Ja posiedzialem w nocy i mam teraz i diody i świetlówki. ŁĄCZNIE 4 włączniki przymocowane fo tyłu pokrywy (3 paski po 80cm diod ) i świetlówki. Diody mam czerwone,niebieskie i bardzo białe a świetlówki takie na wybarwienie. Zamierzam kilka godzin dziennie palić świetlówki a kilka jakieś z led. Myślę tylko czy te led nie zaszkodzą rybom w jakiś kolwiek sposób? :)


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja borykalem sie ok pol roku z tymi tasmami i powiem ze to kibel niesamowity . Obecnie moj baniaczek oswietlaja 2 halogeny led 10Watt i jestem bardzo zadowolony . Z ledami jest klopot bo styki z czasem zasniedzieja i tasmy migaja . polecam halogeny led .

Ale jakie styki? Ja swoje paski polutowalem i założyłem termokurczliwe opaski dodatkowo na te opaski jeszcze taśma poszła :)


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat.Będę zakładał moduły led na jakiejś beleczce która sobie będzie swobodnie na akwa lezała.Tylko zastanawiam się nad iloscią modułów i kształcie.Czy prostokątne czy kwadratowe?Barwa ma być białą zimna i plus może niebieski.akwa o wymiarach 140x35x35 więc "jamnik" moduły 5630 myślałem nad 8 białymi o 4 niebieskimi starczy? i te niebieskie jak rozmieścic w srodek?doradzcie cosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat.Będę zakładał moduły led na jakiejś beleczce która sobie będzie swobodnie na akwa lezała.Tylko zastanawiam się nad iloscią modułów i kształcie.Czy prostokątne czy kwadratowe?Barwa ma być białą zimna i plus może niebieski.akwa o wymiarach 140x35x35 więc "jamnik" moduły 5630 myślałem nad 8 białymi o 4 niebieskimi starczy? i te niebieskie jak rozmieścic w srodek?doradzcie cosik

moje dziś zamontowalem wieczorem zrobię fotki to Ci pokaże


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.