Witam obecnie mój baniak oświetlają 2 naświetlacze led 10W . Wszystko jest fajnie tylko mam problem z kolorystyka ryb . Chciałbym abyście doradzili mi jakieś inne rozwiązanie które "pomoże " podkreślić barwę moich ryb ,gdyż przy naświetlaczach barwy wydaja się blade .
Witajcie mam pytanie odnoszace sie do obsady w moim akwa zakupilem sumika opoczaka aby "czyscil" mi dno. czy moze on plywac z pyszczakami acei ,ruby red'ami czy to zly pomysl ? prosze was o porade dziekuje
Panowie ja borykalem sie ok pol roku z tymi tasmami i powiem ze to kibel niesamowity . Obecnie moj baniaczek oswietlaja 2 halogeny led 10Watt i jestem bardzo zadowolony . Z ledami jest klopot bo styki z czasem zasniedzieja i tasmy migaja . polecam halogeny led .
a ja z tego aquaela zrobilem sobie skrimmer i smiga az milo . na moje ta gabka co jest w zestwie to nieporozumienie moja nie byla nacinana do konca wygladala jak siatka wyrzucilem ja a z modulu zrobilem skrimmer
Witajcie czy moze mi ktos doradzic z wlasnego doswiadczenia jaki naswietlacz zastosowac do akwarium 160 l (100x40) . chodzi mi o moc i ilosc. zalezy mi na tym by swiatlo bylo w miare ostre i biale (barwa swiatla zimna ) . mam mozliwosc montazu naswietlacza do sciany . prosze was o porade co zrobic obecnie mam tasmy led lecz zauwazylem miganie tych paskow diagnostyka zasniedziale styki (poprawilem swieca dalej ). nie mam zamiaru co miesiac tego poprawiac dlatego chce je zmienic na naswietlacze . pozdrawiam
Moze ktos mi doradzi obecnie oswietlenie mojego 160 l baniaka pelni 5 m tasmy led w siliconie . czytalem na forum aby sie tego pozbyc ok mysle, ale teraz nasuwa mi sie pytanie jak je zamontowac skoro pokrywa jest po to by ryby nie wyskakiwaly nam .wiec mam pytanie jak je zamontowac? ile uzyc naswietlaczy i jakiej mocy pisze ten post gdyz macie to sprawdzone
Witajcie to moja 1 przygoda z malawi posiadam obecnie 10 sztuk malenkich saulosi . Teraz sedno calego watku ile razy dziennie je karmic i jaka karme polecacie . pozdrawiam