Skocz do zawartości

Reflektor Halogen Led


stan

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuje falownik JVP 101, ale nawet delikatny ruch wystarczy, a ilość blików jest związany z ilością LEDów, fajny jest efekt podczas ściemniania bo przy słabnięciu mocy oświetlenia zanikają bliki stopniowo i ma się wrażenie stopowania prądu wody aż do zatrzymania, a to tylko złudzenie bardzo realne. U mnie na noc falownik jest automatycznie wyłączany.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Chodzi mi raczej o efekt takiego pół mroku po bokach. Idealnie widać strumień światła. Firefighter to co masz u siebie bardzo mi się podoba ale to nie jest ten efekt jak dla mnie. Poza tym nie chcę się bawić w robienie pokrywy czy listwy. Na filmie widać, że koleś użył jednego 10W halogenu LED- pytanie tylko jakiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Chodzi mi raczej o efekt takiego pół mroku po bokach. Idealnie widać strumień światła. Firefighter to co masz u siebie bardzo mi się podoba ale to nie jest ten efekt jak dla mnie. Poza tym nie chcę się bawić w robienie pokrywy czy listwy. Na filmie widać, że koleś użył jednego 10W halogenu LED- pytanie tylko jakiego?


Ja mam taki efekt dokładnie jak na filmiku ! To są halogeny ledowe 10W o temperaturze barwowej 6500K !

Refleksy takie uzyskasz od takich halogenów , na żywo o wiele lepiej to wygląda i bardziej naturalnie niż na filmiku ! Polecam

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżę temat ponieważ zakupiłem sobie RAMPĘ i mam w związku z tym kilka pytań.

Mój umysł nie bardzo ogarnia schematu podłączenia tego ustrojstwa więc proszę o pomoc. Czy dobrze rozumiem że będą mi potrzebne 2 zasilacze i 2 timery? Czy ktoś mógłby rozrysować jak to dokładnie połączyć? I najważniejsze czy Wasze układy nadal działają sprawnie? Z góry dziękuję za pomoc.



--------------


ASTEK wielkie dzięki. Rampa działa. Jesteś WIELKI :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to mam. Kliknij w VIDEO w moim podpisie, a projekt jest w DIY.

Film jest słaby pod kontem balansu bieli, ale dokładnie tak to wygląda.




siemka


mozesz mi powiedziec ile tam jest litrow do akwa z filmu ??

ile masz tam masz tych halogenow i o jakiej mocy

bo wlasnie do siebie chce do 360 zamontowac


dziekuje bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wlasnie do siebie chce do 360 zamontowac



Daj dwa halogeny o mocy 10W każdy i o barwie światła zimnej 6500K. W zupełności Ci to starczy . To w kwestii halogenów. Jeżeli chodzi o baniak w/w to tam bodajże są diody wpakowane ale szczegóły to już firefighter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.