Jump to content

Reflektor Halogen Led

stan

Recommended Posts

pewnie i by dawało... problem w doborze odpowiedniej barwy (znikomy wybór między barwą ciepłą a zimną, plus fakt że chińczycy lubią fantazjować nt. temp barwowej swoich ledów w kelwinach) oraz w ilości takich reflektorków dla pożądanego efektu - mało zbiorników do porównania ;)

próbuj - zdaj relację foto/wideo

Właśnie tak pomyślałem , jakby takie oświetlenie powiesić w taki sam sposób jak halogen mogłoby byc zajefajnie . Byłby pożądane refleksy świetlne i co ważne utrzymanie tego typu światełka by tak nie bolało jak utrzymanie halogenu ! Pomału realizuje projekt nowego akwarium 140x60x50 i właśnie szukam innego rozwiązania niż świetlówki ! Jak wszystko dojdzie do skutku to się pochwalę jak wyszło !

to zależy od tego jakie ryby wybierzesz...

ciepła idzie w kierunku czerwieni, zimna niebieskiego...

ja przerobiłem pełne spektrum barw zanim określiłem co mi się podoba na moich rybach... kwestia gustu - dlatego napisałem że będzie Ci trudno dobrać, bo mało kto ma i nie ma gdzie zobaczyć jak wygląda na danych rybach ;)

• Dziękuję 1

Oki doki ! Po prostu trzeba zamontować i zobaczyć jak będą się rybki prezentować i tyle ! Wogóle podobają mi się akwaria z lampami zawieszonymi na akwarium , jak dla mnie nieźle się prezentują . Dzięki Makok za konwersację ! Pozdro

tu na forum jeden kolega posiada takie oswietlenir mozesz zerknac chyba w testowni to bylo.

Na niemieckim forum zajrzyj tam tez jest:)

[ame]

[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=K0OenBwWphc&feature=youtube_gdata_player[/ame]

do wyboru masz barwe ciepla,zimna i rgb z pilotem widzialem na amazonie chyba

moim zdaniem na filmach słabo to widać - lepiej na porządnych fotach przy neutralnym ustawieniu aparatu i braku photoshopa... a takich jak na lekarstwo

filmu nie porównasz z wzorcowwymi obrazami z netu, wiem bo kręcę i kolory niekiedy wychodzą "jak podleci" ;)

Wiem ! sam się bawię w fotografię i z tymi barwami bywa różnie :-) ! Ogólnie rzecz ujmując, właśnie o takie oświetlenie mi chodzi, te bliki na skałkach są superowe !!

Dzięki raz jeszcze ! Jak zwykle można na tobie polegać !