lukaszra Opublikowano 18 Października 2013 #181 Opublikowano 18 Października 2013 ja ztego samego bralem linka 2 diody 2 pasty Jacek zalutowal i to koniec 1
Bialy73 Opublikowano 18 Października 2013 #182 Opublikowano 18 Października 2013 dokładnie ta dioda z aukcji. Tylko podmieniasz diodę tą która jest w naświetlaczu na tą z aukcji. Kolega wcześniej opisał co i jak nawet masz zdjęcia. 1
cmyk Opublikowano 20 Października 2013 #183 Opublikowano 20 Października 2013 dodam jeszcze do mojego opisu wymiany diod że jak kupicie naswietlacze to oczywiscie należy dokupic jeszcze kabel i wtyczke i wszystko połączyć. Kabel powinien byc 3x0,5 mm-linka najlepiej czarna ale to już gust użytkownika. Cały czas mnie kusi zakup innego zasilacza 900mA bo nie wiem czy dioda świeci pełną mocą jest nadal za ciemno. Do pełnego obrazu wymiany zdjeta dioda stara obook widać opkakowanie pasty termoprzewodzacej która trzeba posmarować podstawe diody koszt na jedną diodę 1 zł Uploaded with ImageShack.us wyglad zbiornika z 2 lampami z podmieniona dioda LED barwa 12000 K śwaiatło wpada w niebieski widać to po prawej czesci zbiornika na koncy po lewej stara dioda led Uploaded with ImageShack.us slabe zdjecie ale widac lepiej roznicę Uploaded with ImageShack.us
krzysiek2301 Opublikowano 20 Października 2013 #184 Opublikowano 20 Października 2013 Fajnie to wygląda! Różnica jest znacząca
JemioloSeba Opublikowano 24 Października 2013 #185 Opublikowano 24 Października 2013 Witam. Jestem już po wymianie LED`a w swoim naświetlaczu. Zamowiłem z linków podanych wyżej. Wydaje mi się jednak, że światło jest zbyt niebieskie jak na 12000k. Porównując zdjęcia i filmy też mam takie wrażenie. Sprawdźcie sami jak to wygląda na fotce poniżej. Może wysłał 14000k przez pomyłkę Uploaded with ImageShack.us
lukaszra Opublikowano 24 Października 2013 #186 Opublikowano 24 Października 2013 14 000 to fiolet Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk now Free
JemioloSeba Opublikowano 24 Października 2013 #187 Opublikowano 24 Października 2013 I właśnie u mnie wpada to w fiolet... Fotki tego nie ukazują ale piasek świeci na fioletowo.
lukaszra Opublikowano 24 Października 2013 #188 Opublikowano 24 Października 2013 To może się pomylił
JemioloSeba Opublikowano 24 Października 2013 #189 Opublikowano 24 Października 2013 Dzwoniłem i zamówiłem jeszcze jedną sztukę. Sprzedawca bardzo miły gość i doszliśmy do porozumienia bez problemu. Raczej otrzymałem diodę 14000k bo ten fiolet aż razi w oczy.
janas1970 Opublikowano 1 Listopada 2013 #190 Opublikowano 1 Listopada 2013 Jak wygląda po wymianie.Dalej jest fioletowy kolor czy coś się zmieniło
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się