Dodam i ja. Moje gusta muzyczne są bardzo rozbiegłe. Ale najczęściej słucham muzyki...starszej...nienowoczesnej The bosshoss, System of a Down, Nightwish, Rod Zombie, Kazik, Czesław Śpiewa, Pidżama Porno, Strachy na Lachy, Oddział Zamkniety, Coma, The Prodigy...Lao Che.
No i rzadziej, również dubstep