Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. http://forum.klub-malawi.pl/dodac-zdjecie-galerii-t20264.html?p=241506#post241506 Najpierw wybierz kategorię... Pablojogi, wczoraj dodalem.poradnik, jak dodać zdjęcia, a ty dzisiaj masz.pretensje, ze nie umiesz.wstawic..no o sorry, ale.my.za ciebie zdjęć nie będziemy wstawiac. Dodatkowo, ja galerii nie buduje.
  2. Kliknac przycisk 'dodaj pozycje'...faktycznie kłopotliwe.
  3. Zaloguj się na www.klub-malawi.pl a następnie przejdź do galerii. Powinno pomóc.
  4. Po lewej, trzecie od góry "dodaj pozycje":)
  5. http://www.klub-malawi.pl/index.php/galeria/?g2_itemId=122468
  6. Nie zaleca się, a jakie pielęgnice dokładnie...?
  7. Eljot, popraw cytat, ja tego nie pisałem. Poprawione,
  8. Purigen tez mam, za malo, ale lepiej tyle, niż wcale -150ml. Zobaczymy, jak będzie po zamontowaniu hydro
  9. Moje podejście nie jest takie, jak stwiedziłeś. Podmiana co tydzien 30% a i na dniach powstanie hydroponika. Dodam, że no3 wzrosło dopiero od lipca, po wpuszczeniu afry, wcześniej było mniejsze.
  10. Teoretycznie, do 50 jest ok, więc ten element eliminuje, bo ryby w przerybionach baniakach z no3 sporo poza 50 rosną, ale rosną.
  11. A ja podepne się do tematu. 1,5roku temu kupiłem msobo, dzisiaj mają max 6cm, imho to trochę mało (?) czyt. wolno rosną... Karmione Dainichi, osi, naturefood, ichtyotropic No3 - max 50 (woda w kranie 20...), kh,ph,no2 w normie, po4 - 0.1 Jakieś sugestie ?
  12. Następnym razem, wybieraj kategorie ... ;)
  13. Coś ty...
  14. Zdjęcie swojego akwa nad swoim akwa ?
  15. Taka prosta rzecz, a tyle problemów :D
  16. Dziwi mnie, że takie przedsięwzięcie, a mieszanka malawi i tanganiki...
  17. Może być piasek, ale bez tego łatwiej utrzymać czystość w kotniku.
  18. JA tam bym się nie bawił w wiertarkę, ręką wymieszasz 3 razy i po sprawie.
  19. Tutaj nie da się źle założyć gąbki
  20. moje mają 1,5roku i trzymają jak nowe
  21. W pompie cyrkulacyjnej nie masz koszyczków, zakładasz tylko gąbkę Możesz zobaczyć też at-203, mam i polecam. Chinczyka zresztą również mam i polecam, nic innego bym nie chciał
  22. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AAgZa8rFZsw nabe, coś dla ciebie:D
  23. Mam w dwóch akwariach i atmana i jagera. Obydwie spełniają swoje zadanie
  24. Czy potrzebny ? Wszystkie informacje, które znajdują sie w gazetach są dostępne w internecie.
  25. zdrowy_zab

    Ps.saulosi+rdzawy

    Nie jest konieczna, ale jest do dobra rzecz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.