Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. http://komixxy.pl/1267617/Rybka czyż to nie życiowe ? http://komixxy.pl/1267572/Zawsze-zle
  2. Interruptus + demasoni może ? Imho 3 do 240l to za duzo.
  3. Wszystkie twoje dzieła przeniosłem do odpowiedniego działu. Galeria -> akwarium. Następnym razem nie będę taki dobry :D
  4. Popatrz w galerii, w tych najładniejszych akwariach mechanik jest zamaskowany.
  5. Według mojej opini: Za płasko, nisko I sprzęt bardzo rzucający się w oczy.
  6. Od razu uprzedze, do identyfikacji - galeria
  7. Tak, samce bardzo podobne, samica również. Nie można.
  8. Więc w tym akwarium, prócz 1+3 saulosi nic innego trzymać nie wypada.
  9. My mieliśmy akwarium na murawie, o wielkości calej murawy (bez ryb) jakieś 2 tygodnie temu. Po raz kolejny, byliśmy pierwsi !
  10. Ja mylem karcherem...gotowanie...imho nie ma sensu. No chyba, że kamienie leżaly w związkach chemicznych i inne takie.
  11. http://www.ustream.tv/channel/w-domu Czyli Kamisado come back Czyli Polak, jeżdzący w Ameryce, nadający na żywo, czacik oczywiście jest Edit: www.oczamikierowcy.com
  12. A może Labidochromis Chisumulae
  13. Afra jest mięsożerna
  14. Nie chce nic mówić, ale jestem pewien, że za jakiś czas powiesz, że 112l dla afry jest ok.
  15. FAQ poczytaj Tam masz odpowiedź, na większość pytań.
  16. No i co mam nadzieje wiesz, akwa za małe dla pyszczakow.
  17. Spokojnie, no2 może podskoczyc minimalnie na pare dni, ale bez stresu. Możesz razem z rybami wpuscic biodigest prodibio, wtedy to juz 0 stresu
  18. Światło u mnie teraz pod hqi (10kk) sa, bardziej żółto, niż pomarańczowe. Pod power i aqua glo - pomarańcz.
  19. Nie rob z msobo pomaranczowego...nie będziesz miał wielkiego kontrastu z yellowkami. Ja jako zolc bym zostawil msobo,.
  20. A poza tym, młode i tak zostaną zjedzone (no chyba, ze chcesz na akwa ubic interes i wylawiac mlode....<joke>)
  21. Słabo szukasz, pełno na forum Ja mam ryby z malawicichlids (na forum M_sobo oraz Perez666) i polecam.
  22. A może przesylka pkp z południowej polski pare godzin i ryby na miejscu.
  23. M. Lombardoi
  24. Większe doświadczenie nie spowoduje, ze yellowki będą potrzebować mniej mieska, a intery więcej.
  25. Nie, to połączenie nie jest możliwe.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.