Ej ej, nie ma usprawiedliwienia "że ktoś nie może mieć". Jest wiele innych ciekawych biotopów i ciekawych ryb. A to, że ktoś przykladowo nie ma kasy na wieksze akwa ? a) poczekać na wiecej kasy nie zakladac akwa.
To są żywie zwierzęta.
Tak, jak mówilem. Kup test na no2 (mysle, ze to tutaj lezy wina) tzn nieustabilizowane akwarium. Czy ryby mają inne oznaki ? Plochliwosc, lezenie na dnie, brak apetytu ?
4 razy w tygodniu pokarmy mięsne i będzie ok. Reszta roślinne.
Dobre firmy : Osi, naturefood no i jeszcze Dainichi (ale w polsce na razie nie dostaniesz - jedynie USA)
Tutaj masz tabelę pokarmów KLIK
Hmm, kupki będą wlatywać pomiędzy kamyczki i wtedy już nie będzie tak ciekawie. Piasek jest w miarę płaski, kupki nigdzie nie wlecą, mechanik zbierze, odmulaczem też elegancko. A dwa, to po prostu niebiotopowe i nie będzie części zachowania ryb.