Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. Ja polecam grzałkę atmana
  2. Jesli masz a) świderki co tydzien mieszasz przy podmianach piach To nie masz się co martwić o strefy beztlenowe. A nalezy zwrócić uwagę, ze większosc (jesli nie wszystkie) tematy o płochliwości, powiązane są z zakupem ryb w "osiedlowych zoologach". Imho małą kwiestie ma tutaj grzebanie w akwarium.
  3. Nie, żeby coś, ale perez również nie poleca yellowka do 100cm A kto jak kto, on dobierać umie
  4. zdrowy_zab

    Malawi-375l

    Raczej ok, tylko nie podchodzi mi ta smuga światła na środku.
  5. No własnie, 10cm, góra 11cm. Yellow tą granice przekracza.
  6. Czytaj komentarze. a yellow do 200l- za duży, do oddania. Pyszczakow nie trzymamy w parach, lecz haremach.
  7. 1. Do identyfikacji -> galeria 2. Ryby kupuje się ze znanych, dobrych, sprawdzonych źródel, nie jak napisales zarobaczone 9zl/2cm. 3. I obsada oczywiście, do wymiany.
  8. Faktycznie, wzmocnienia za krótkie, ale do szyby 8mm Sorki
  9. Te wzmocnienia troche za krótkie są... Jak chcesz bezpiecznie i standardowe wymiary, to nie lepiej kupić dobrej firmy zbiornik (np często polecany Diversa) ?
  10. Ja mogę się podjąć
  11. Czyszczenie raz w tygodniu...kartą Krócej no i mniej "łap w akwarium" co mi ani rybom nie przeszkadza (chyba ? )
  12. Takim sposobem, będziesz wkładał łape do akwarium 2-3 razy w tygodniu Co chyba przeczy "jak najmniej łap".
  13. StYropian daj 1 cm Mi na 240l wyszło jakieś 35 kg piasku.
  14. A czemu ? Piekne samiczki idealnie uzupełnią kolor. Ew. Melanochromis interruptus
  15. Tylko, ze ja po tygodniu nie mam czystej flory bakteryjnej, aa lekko zielony nalot Ile tego czyszczenia jest...2min tygodniowo...
  16. No fajnie. Czyscic 2 razy w tygodniu...zajmie mi to więcej czasu niż czyszczenie raz w tygodniu kartą
  17. Jesli ograniczysz wzrost na szybie - tak samo mizernie będzie rosło na kamieniach. Nie rozumiem...co za problem przejechać szybę kartą (np bankową) raz na tydzień? Zajmie to max 2 minuty (chyba nawet nie )
  18. Nie ma możliwości, aby glony rosły wszędzie, ale nie na szybie...szkoda czasu na walkę.
  19. Widoczny filtr, miejsce zabrane przez tło. Jasne kamienie, przez co nie ma kontrastu. Jakbyś ten filtr spróbował karmieniem jakims zasłonić :)
  20. NO3 niemożliwe, żeby tak samo z siebie spadło...bez żadnej denitryfikacji.
  21. zdrowy_zab

    Akcent Euro'12

    Czadowo, tylko trawe wypadałoby skosic
  22. Te bąbelki pewnie nic nie pomogły Tylko po prostu minął czas.
  23. Gdzie saulosi...twój jest czysty niebieski, a saulosi są niebieskie w paski.
  24. Okrzemki akurat trudno nie schodzą
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.