Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. Również myślę, ze to okrzemki.
  2. Sorry, ze się wtrącam, ale: poprzednio, Przemek napisał, ze jeden zwykły podkład pod akwa, to za mało(dostaliśmy nawet z tego powodu prace domową ) i konieczne są 2. Teraz, wystarczy jeden bardzo miękki podkład. Więc?
  3. Yaro ma socolofi. Twoje mogą być bastardem.
  4. Zoologi chcą zarobic, więc dla nich wszystko może być ze wszystkim
  5. No tak, my możemy być mili i pochwalac wszystko, co zrobisz, ale jaki jest tego sens, jak twoje ryby w właśnie teraz nie czują się dobrze? A ze zdjeciami do identyfikacji -> galeria. Trochę spasione ryby, ale widzę tam auratusa, z tylu chyba yellowek, a ten niebieski...
  6. zwykły dobry chinczyk hw302 lub hw303
  7. Meszek, pomyliły ci się pojęcia wewnętrzny/zewnętrzny
  8. A tam gadanie jakieś, mam atmana i...nic
  9. Ktoś całkiem niedawno wygrał walkę z okrzemki dzięki absorberowi krzemianow, poszukaj na forum. Ja miałem okrzemki jakoś 4-5 miesięcy.
  10. Czas
  11. Myślę, ze przed założeniem akwa najpierw warto byłoby przeczytać podstawy, aby uniknąć bledow.
  12. Nie pozbywam się. Kiryski biotop dlatego nie ten, bo nie żyją w jez Malawi. Mogą zostać zadręczone przez pyszczaki. Podstawa.
  13. zdrowy_zab

    spirulina JBL 40%

    http://allegro.pl/listing.php/search?category=1528&sg=0&string=osi Wystarczy wpisać nazwę w allegro
  14. Absolutnie nie ten biotop. Podstawy, akwarium dojrzało ? A do prezentacji akwarium słuzy galeria
  15. Na 100% większe akwarium im nie zaszkodziło A do najbardziej agresywnych ? Przecież są inne bardziej agresywne (chocby p. polit)
  16. HHmmm, jak dobierałem obsade do 240, wszędzie mi mówiono, że jest za duży
  17. Do 240 za duże.
  18. Jest za gruby, więc pysie nie pokazują całkowicie swoich możliwości. A co do yellowka i demasona...Demason to stricte roslinozerca, a yellowek miesożerca (często trzymany z drapieżnikami, które jedzą tylko miesko ) Wiec albo yellowek bedzie miał za mało mieska w diecie, albo demason za dużo...Podstawy
  19. Absolutnie niedupuszczalne połączenie Również nie za ciekawie hmmm...sądząc po obsadzie i tym najgorszym "lepiej miec akwarium przerybione" łatwo stwierdzić, że te osoby się nie znają. Akwarium proponuje zmienić obsade, żwir. Reszta do poczytania FAQ
  20. Zaden problem, czekać. Ew kup biodigest prodibio, przyspieszy dojrzewanie.
  21. Chodziło mi o to, że trzymają się niższych partii
  22. Aceiki zdecydowanie za duże do tego akwarium. A pyszczaki to ryby denne, więc w górnej partii pływać nie będą (prócz aceika) A do galerii wchodzisz -> galeria -> akwarium -> i po prawej "dodaj pozycję"
  23. Jesli było 0, a teraz 1, to znak, że coś się dzieje i kwestia czasu aż spadnie, albo szybciej albo wolniej
  24. 1024x768
  25. Jest fajnie, tylko mi np. to coś, z danymi ryb pojawia się poniżej...troche niewygodne. Uploaded with ImageShack.us
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.