Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. Poprawiłem.
  2. Przeczytaj kilka poprzednich postów:)
  3. Użyj galerii i pooglądaj akwaria z wapieniem (nie tylko ).
  4. zdrowy_zab

    Horror w akwarium

    ok 40 dni od zalania powinno byc wszystko ok (no2 i nh3/4 niewykrywalne).
  5. zdrowy_zab

    Horror w akwarium

    Kolego, poczytaj FAQ (cykl azotowy). Norma, wszystko idzie w dobrym kierunku. Mam tylko nadzieję, że ryb jeszcze nie wpuściłeś.
  6. zdrowy_zab

    Moja swiezynka

    Ten "garaż" po lewej ;) Brakuje mi wyższych kamieni. Nie kładź w jednej linii :) No i przydałyby się jakieś większe kamienie, te są malutkie ;). Poza tym, świetna obsada, ale raczej do redukcji do 4 gatunków :)
  7. Odjąłbym jakiś kamień, aby taka przerwa była :)
  8. Tak.
  9. Acei - minimum 150x50x60. Samce dorastaja.nawet do 18cm. Do twojego.akwa ryba max 11cm. Ortografia...
  10. Tylko czasem nie próbuj władować do 150litrów chilumby czy afry
  11. 60x30cm to akwarium, które całkowicie nie nadaje się dla pyszczaków. Zebra chilumba - akwarium minimalne 450l. Opisów na forum jest mnóstwo (również serwis). Przenoszę do odpowiedniego działu. http://www.cichlid-forum.com/profiles/category.php?cat=2 http://www.klub-malawi.pl/index.php/serwis/artykuy/wydane-drukiem/346-metriaclima-sp-qzebra-chilumbaq-pyszczak-nie-dla-kadego Tutaj świetny opis autorstwa naszego kolegi Dodatkowo, użyj tego http://bazaryb.klub-malawi.pl/
  12. 1. 2[ame] [/ame] Dwa filmy pokazujące "jak pomóc rybie"
  13. Czasem się zdarzy, że wyskoczą, ale to dosyć rzadko, ale przeważnie wyskakują w rogach. Popraw link
  14. zdrowy_zab

    akwarium

    Co do obsady, niestety, ale masakra :( + przeniosłem do odpowiedniego działu.
  15. zdrowy_zab

    Mechanik

    Do mechanika lepsza ta gęstsza, więcej zanieczyszczeń zlapie.
  16. Możesz wpuścić rybki startowe...ale ja bym tego nie zrobił, bo ich szkoda. Wlej troszkę uryny, to najlepszy sposób A na początek, poczytaj o cyklu azotowym (i ogólnie całe FAQ). Czeka Cię 3-4 tygodnie dojrzewania.
  17. Albo kupić już szkło w kolorze
  18. zdrowy_zab

    woda w nie-malawi

    Wystarczy uzyć tego odpowiedniego.
  19. Jbl nigdy nie miałem, ale obydwa filtry zbierają pozytywne komentarze. Ja mam hw-302 i nie chciałbym nic innego
  20. Czyli jednak się da.
  21. A to nie lepiej to podzielić na 2 lub 3 szybki ? (Ja mam tylko na bokach, środek pusty)
  22. Ja też mam szybki nakrywkowe, 38x38 bodajże, dwie takie leżą. Szczerze, to nawet nie pomyślałem nigdy, że to może być niebezpieczne :D
  23. To było tyle razy podawane, więc ten problem ominąłem jako pierwszy (zaznaczony w poradniku też był)
  24. Pokaz screena. Kiepsko próbujesz. Musi być, wszyscy mają, ty jedyny nie masz...tak.
  25. Na DRUGIM PUNKCIE masz WYBRAĆ KATEGORIĘ, a nie DODAJ POZYCJE, DODAJ POZYCJĘ, masz dopiero na punkcie TRZECIM, czyli masz wybrac, któreś ze zdjęć (akwarium, ryby)...wystarczyło dokładnie obejrzeć...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.