Ten "garaż" po lewej ;) Brakuje mi wyższych kamieni. Nie kładź w jednej linii :) No i przydałyby się jakieś większe kamienie, te są malutkie ;).
Poza tym, świetna obsada, ale raczej do redukcji do 4 gatunków :)
60x30cm to akwarium, które całkowicie nie nadaje się dla pyszczaków.
Zebra chilumba - akwarium minimalne 450l. Opisów na forum jest mnóstwo (również serwis).
Przenoszę do odpowiedniego działu.
http://www.cichlid-forum.com/profiles/category.php?cat=2
http://www.klub-malawi.pl/index.php/serwis/artykuy/wydane-drukiem/346-metriaclima-sp-qzebra-chilumbaq-pyszczak-nie-dla-kadego Tutaj świetny opis autorstwa naszego kolegi
Dodatkowo, użyj tego http://bazaryb.klub-malawi.pl/
Możesz wpuścić rybki startowe...ale ja bym tego nie zrobił, bo ich szkoda. Wlej troszkę uryny, to najlepszy sposób
A na początek, poczytaj o cyklu azotowym (i ogólnie całe FAQ). Czeka Cię 3-4 tygodnie dojrzewania.
Na DRUGIM PUNKCIE masz WYBRAĆ KATEGORIĘ, a nie DODAJ POZYCJE, DODAJ POZYCJĘ, masz dopiero na punkcie TRZECIM, czyli masz wybrac, któreś ze zdjęć (akwarium, ryby)...wystarczyło dokładnie obejrzeć...