Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. Zaznaczyłem nie, ponieważ: mamy stronę, serwer, gdzie za darmo możemy czytać/publikować. Po co płacić jeszcze za gazetę ? Do 25zl bym jeszcze kupił, fajna pamiątka
  2. http://www.wykop.pl/ramka/2494351/wykop-vs-firma-ktora-robi-akwaria-tak-nie-powinno-rozwiazywac-sie-kryzysow/ Trochę o Diversa...
  3. OT mówimy stop. Nie rozróżniamy tematów jako mój - twój, ty bądź tam, ja tu.
  4. Na prośbę autora, zamknięte.
  5. Tym bardziej, że każda strona może sobie coś samemu zorganizować, zachód, wschód, północ, południe...
  6. Nie, to jeden i ten sam post. O może przystańmy na to
  7. Mamy stworzone odpowiednie tematy do dzielenia się z takimi "ciekawostkami". Proszę na przyszłość o tym pamiętać .
  8. http://tnij.org/4zvd9a8
  9. Również pisze swypem, on ma słownik i on błędu nie po popełnia... No chyba, że go tego nauczysz A dwa, żaden słownik czy autokorekta nie podkreśli błędu, który zostal został popelniony, ale nie byłby błędem w innym zdaniu np rybą/rybom.
  10. 'ROZUMIEM' a nie '(ja) Rozumie' czy o zgrozo '(ja) rozumię'.
  11. zdrowy_zab

    Problem

    Istnieją limity. Dałeś za dużo podziękowań Nabe to kiedyś opisywał. Jak napiszesz więcej postów albo ty otrzymasz podziekowanie, wszystko wróci do stanu pierwotnego.
  12. Stan ale za kadencji moich ryb to dopiero pierwsze
  13. A w PAJĘCZNIE znowu trzęsienie ziemi Pajęczno - druga Japonia. Sam to poczułem http://twojepajeczno.pl/aktualnosci/trzesienie-ziemi/
  14. Kupuj z najlepszych źródeł, wysyłka ryby poprzez PKP. Tak będzie najlepiej Dodatkowo nie ten dział. Przeniosłem do odpowiedniego.
  15. Na forum jest już temat służący do identyfikowania glonów. Zamykam
  16. Witaj Przede wszystkim, 4 (a nawet i 5) gatunki/gatunków w 240l to trochę za dużo. Zapraszam do lektury online forum.
  17. Z tym venustusem to nieźle pojechałeś. Kompletnie za małe akwa. Poczytaj FAQ i skompletuj obsadę tak, jak Pan Bóg przykazał
  18. Czytając post "pożegnalny" odnoszę wrażenie, że poddajesz się, bo się nie udało. Nie pierwszy i ostatni raz. Ale robileś to dla siebie, czy dla ludzi, że porażka(brak zrozumienia, zazdrość) = koniec?
  19. Jako biologiczny wystarczy, ale mechanika z tego nie zrobisz (zarówno z jbl'a jak i eheima) Filtr wypełnij bioceramiką, a na rurke od zasysu - prefiltr.
  20. Spójrz w proponowane obsady, jest tego bardzo dużo, przejrzyj forum. Ty wybierz kilka gatunków, my pomożemy ci resztę dobrać.
  21. Przeniosłem do odpowiedniego działu. Polej octem, jeśli reaguje, to nie. Ale pewnie się nadaje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.