Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. Jeśli chodzi o afrykarium, to myślę, że w moim domu znalazłoby się na nie miejsce. A i blisko Częstochowy mieszkam, to "2 pielgrzymki na raz" możnaby robić :mrgreen:
  2. Wpuszczaj przy wyłączonym świetle. Możesz też odłowić samca do kotnika siatkowego (na przykład) i wpuścić go, gdy samiczka sie już zaaklimatyzuje.
  3. Przejrzyj forum, dział "oświetlenie". Odpowiedź powinieneś znaleźć bez problemu. Zamykam
  4. To nie ten biotop. Temat wałkowany wiele razy. Wystarczy poszukać Zamykam
  5. "biały kruk"
  6. Uv czy tylko kolorek niebieski? Chyba to drugie. Można, ale pamietaj, że noc to noc i ryby też chcą spać
  7. zdrowy_zab

    NLS zakup grupowy

    Cichlid formuła - 100g plz
  8. http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/podroz-z-koza-na-barana,1289194.html?playlist_id=12681
  9. Na górze w pasku na forum "przejdź do" i wybierasz. Na forum dział ten jest zamknięty.
  10. Osi cichlid flakes i vivid color to też mięsny ( http://wiki.klub-malawi.pl/index.php/Pokarmy ) Coś dla urozmaicenia możesz podać (np dainichi veggie FX czy inny) pamiętaj tylko o odpowiednim karmieniu
  11. Nie utrudni, natomiast wysokość jak na warunki malawi jest troszkę za duża Oczywiście, nie będzie źle, jeśli będzie, natomiast 70cm wysokości wyjdzie drożej, a ryby nie będą wykorzystywać górnych partii. Acei do zbiornika jest za małe.
  12. zdrowy_zab

    Testy kropelkowe

    Jednakowe nie mogą być, bo różne firmy = różne kolory dla danego stężenia
  13. zdrowy_zab

    niby drobnostka :)

    To rozumiem, że do dopełnienia domowego Afrykarium, w planach jest słoń (Loxodonta africana oczywiście) ?
  14. zdrowy_zab

    niby drobnostka :)

    A że tak zapytam, po czym je rozpoznajesz ?
  15. Nikt tego tutaj nie pochwala Do takiego zbiornika, aulonocary są za duże, więc na dzień dobry odpadają Ale jakiś mały haremik jednego gatunku, owszem (patrz dział obsada).
  16. zdrowy_zab

    Anubias

    Nic. To pyszczaków dom i jeśli decydują się na niszczenie anubiasa, to ty nic nie zrobisz
  17. zdrowy_zab

    240l

    Ten nimbo, kompletnie nie pasuje! Jest o wiele za duży! Akwarium za małe o jakieś 500l...
  18. http://polakpotrafi.pl/projekt/space-is-more W skrócie, polacy dostali się do finału konkursu NASA...
  19. Na wszystkie pytania masz odpowiedź w FAQ oraz pozostałej części forum. Zamykam
  20. Niech spoczywa w pokoju.
  21. Odsyłam do FAQ i reszty forum. Biotopów nie łączymy. Zamykam
  22. Nic nie rób, jakby im brakowało tlenu, to by były jakieś objawy
  23. Nurt? Za nurt to odpowiada filtr wewnętrzny/cyrkulator. Hw 303 (w tym akwa) powinien służyć tylko za biologiczny filtr, mechaniki nim nie ogarniesz
  24. Wybarwianie to podstawa. Poczytaj FAQ. Natomiast czy ryby są czyste gatunkowo stwierdzić nie potrafię Zapraszam do zapoznania się z FAQ, forum. Zamykam
  25. Do identyfikacji służy galeria. Zamykam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.