Tak, ryby są rzeczywiście ładne, 4 samce pieknie wybarwione. Jest ich za dużo wiec reszta raczej blada. Wybiore sie do mojego sklepiku, ale nie licze na współpracę.
Kogo zostawić? czy wszystko out i od zera.
Melanochromis interruptus szt 1
oraz Pseudotropheus saulosi "coral" szt 1
bardzo reprezentatywne, ale bez pań w zestawie, doskakuja sobie od czas do czasu do pysków.
reszta to ok 10szt tych z wiktori i jedna pani (sit!) która ewidentnie współpracuje z któryms z samców. Ale potomstwa pływajacego sie nie doczekałam.
Kogo sie pozbyc?
harisimi znasz kogos takiego?