Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. Ja dałbym 1 samca, możesz spróbować dwusamcowo - wyjdzie w praniu. Rdzawy to agresorek.
  2. Myślę, ze do 100x40 najlepiej wyjdzie jednogatunkowe. 3 gatunki odpadaja całkowicie.
  3. Jest za mały na ff. Saulosi są wszystkozerne. A btw: fire fish to wytwor ludzki, nie występuje w jeziorze.
  4. Sprawdź malawicichlids.
  5. P. Perspicax ? A btw, to identyfikacja do galerii
  6. A no3 w kranie ? I jednak, mimo wszystko no2 w akwa.
  7. Bo zebra musi mieć przewagę roslinnego w diecie. Nie jest to taki roslina jak np. p.demasoni. 2-3 razy w tygodniu mięsko mu nie zaszkodzi.
  8. Serpentynit lub otoczaki. Akwa to podglądaj sobie w galerii
  9. Twoja decyzja, ale łupek imho zbyt naturalnie ani pięknie nie wygląda
  10. L. Hongi sweden!
  11. Styropian na dno i koniec zmartwień
  12. Maingano do tego szkiełka raczej nie. To są samotniki i pewnie wybiją się do 1+2 lub 1+1.
  13. U mnie wygląda tak : Odessałem to coś, zrobiłem podmiane i zaciemniłem akwa : http://imageshack.us/photo/my-images/233/dscn9557a.jpg/
  14. Coś takiego...gdy chce to ściągnąc, to coś zielone odchodzi razem z wierzchnią częścią piasku. Tanganika, 2 ryby, 98l, parametry w normie, testu na po4 nie posiadam. Czy to mogą być sinice ? Uploaded with ImageShack.us
  15. Jest dobrze.
  16. lejesz tyle kropli, aby zmienił kolor z niebieskiego na zółty (prz kh). Jesli barwa zmieni sie po dodaniu 11 kropel - tyle wynosi kh Test na kh, gh nie zawiera tabeli barw.
  17. Chyba chodzi o melanochromis cyaneorhabdos (popularnie maingano)?
  18. Raczej nikłe szanse, że z 12 sztuk wyjdzie 3+9. A jeśli wyjdzie, to powinienes grać w totolotka
  19. zdrowy_zab

    Rośliny do Malawi

    Tematów takich mnóstwo. Generalnie, rośliny możesz wsadzać każde, nie wszystkie przeżyją w tej wodzie i razem z pyszczakami. To wszystko zalezy od ryb A najczęstsze roślinki to vallisneria, anubias i cryptocoryna.
  20. A może na boku ? Pierwsze słysze żeby ktoś miał wlot wzdłuż całej tylnej szyby.
  21. In my humble opinion - moim skromnym zdaniem
  22. Lepiej dać gąbke na rure zasysającą, no chyba, że chcesz raz na 3-4 tygodnie otwierać kubeł. To w koncu spory przepływ.
  23. Tak, założysz jakąś gęstą gąbke na wlocie i będzie ok. Jak nie, to bedziesz widział
  24. zdrowy_zab

    DSC_0464

    tak pod wzmocnienie ;)
  25. zdrowy_zab

    DSC_0464

    Dolej wody do pełna, zdjęcie z przodu i bedzie ok :) Jak dla mnie troche za dużo roślinek, zostawiłbym jedną-dwie.A co do obsady, to yellowek i salosi jest ok, tylko red za duży.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.