Ja również posiaadm at-203. Odkąd go mam, ciągle ten sam problem. Raz w dniu musze go wyłączyc z pradu, właczyc i wtedy przez jakies 10-15s wylatują bąbelki powietrza(i to jest chyba to "pierdzenie", czasem sam wypusci troche powietrza). Nie mam pojecia, skąd sie one biorą, bo nie mam żadnego napowietrzacza, rurka nie jest podłaczona. Żyć z tym musze, ale jakos nie podobają mi sie wieczne bąbelki powietrza A co podmiane dokładnie go odpowietrzam.