Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. Dla mnie odwzorowany kawałek jest piękny dla oka A to, ze chcemy mieć odwzorowany kawałek jeziora, przekreśla cieszenie się z rybek?
  2. "TO nie ten biotop" jest częściej pisane, jesli ktoś ma zupełny mix ryb, tj. pyszczaki, neonki, gupiki i do tego muszlowce z tangi. Nie wiem, jak w morskim, ale w malawi nie ma czegoś takiego, że nie można trzymać ryb razem z okolic luwino reef i zimbabwe rock
  3. Czy to 160, czy 200 różnicy nie ma, powierzchnia dna ta sama.
  4. Ja również mam akwa otwarte i nie mam zamiaru przejść na pokrywę
  5. A czemu tak sie upierasz przy pokrywie ?
  6. Miałem przez ponad rok demasony z msobo. Karmiłem raz w tygodniu mieskiem. Teraz widze, że to dla msobo było troszkę za mało, aby uzyyskać "dietę idealną"
  7. Ale jak zmieniac ? Przecież na nim nie bedzie nic widać.
  8. Do identyfikacji galeria
  9. Na biały będzie widać każde zanieczyszczenie, gówienko. Na takim budowlanym/kreislu tak bardzo nie beda widoczne i bedzie to naturalniej. Biały piasek bedzie biały na początku.
  10. Nie nie, to, ze wiekszosc nie używa białego, nie oznacza ze większość używa czarnego:D większość używa takiego zoltego (budowlany, kreisel z castoramy)
  11. Pewnie, że da radę. Tylko nie paseczkami ledowymi Tylko porządnymi ledami cree (czyli najtaniej wyjdzie Cię DIY) A nie wiem, czy juz takie DIY da radę umieścić pod pokrywą. Do pokrywy 100x40 dają chyba 2x30w T8, HQI ma 70W, więc różnicy nie poczujesz
  12. A po co Ci podswietlac od tyłu na niebiesko i jeszcze tak bardzo przejmowac się efektem ? Nocne nie jest konieczne.
  13. zdrowy_zab

    Moja woda

    Troche dziwne to no2 i nh4...w wodzie wodociągowej
  14. No przeważnie tak jest, ale ta samica znowu nie przybiera kolorów samca, bardziej jak zdominowany samiec.
  15. Zawsze w stadzie jest "najsilniejsza" samica.
  16. Wraz z czasem, bardziej będziesz zwracał uwagę na zachowania ryb, a nie wygląd
  17. MAingano, jak wiadomo często pozostaje w 1+1, więc ja bym się nad maingano dobrze zastanowił. Metriaclima sp Msobo magunga. Tylko jaką dokładniej chcesz tą afre ? Bo afry są kontynentalne, msobo też jest opisywany jako gatunek kontynentalny.
  18. zdrowy_zab

    No caption

    Całkiem przyjemne. Co do grubości szyby - jesteś pewien, że 10mm ?
  19. Bakterie musisz wlać, bo uryna podniesie Ci poziom nh3, ale nie będzie miało co go zbić.
  20. To zamawiasz pompę przesyłką zwykłą ? (nie poleconą )
  21. Bo jak dasz wode ponad max, to przy awarii pompy, braku prądu, woda z ponad grzebenia zleci do sumpa przekraczając krawędź szkła, co oznacza, że woda sie po prostu przeleje.
  22. Tej ceramiki w filrze może być za mało, do tego problem, jeśli chcesz standardową pokrywe. Do tego szkiełka jako biologiczny spokojnie wystarczy hw-302.
  23. Masz w podpisie Urosły, no może 3cm, ale nie są jeszcze dorosłe.
  24. Nie nie nie, demasoni do tego baniaka też nie pasuje, one muszą być w grupie większej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.