Ostatnio byłem u znajomego i widziałem jego filtr kasetowy. Super sprawa! Woda w ogóle nie wydostaje się poza akwarium. I tak zrezygnowałem z zamiaru kupna dużego kubełka i przymierzam się do kaseciaka. Na początek muszę wybrać pompę. Myślałem o JEBAO ale sa symbole DC, DCS, DCP. Ktoś może wytłumaczyć czym one się różnią i która będzie najlepsza tzn: przede wszystkim cicha, wydajna i ekonomiczna? Zastanawiam się nad: Jebao DC 3000, Jebao DCS 4000 i DCP 3000. Czy przepływ 3000/4000 wystarczy na akwarium 163x53x55?