Skocz do zawartości

czester_

Użytkownik
  • Postów

    3 663
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czester_

  1. Wiesz co... daj mi czas:) Bo nie moge nic wykombinować. Kontrolka musiała by byc za statecznikiem i musi to byc cos co wytrzyma momentalne wysokie napięcie. Przeszukam dzisiaj katalog ELFY i coś mam nadzieje znajde. Ale ja bym w castoramie kupił miernik za 10zł i na stałe wmontował
  2. Pokaż mi w całości jak to wygląda najlepiej;)
  3. czester_

    Kalendarz 2009

    biore jeden! Zdjęcia będą jakieś nowe czy twoje best z tego roku?
  4. Sision czasami zdarza się tez tak ze on sam z siebie po 2-3 min przestaje cieknąć.
  5. A masz dostęp by pokazać jak wygląda ta płytka?
  6. Jeszcze nie wiem prezes co to ma być ale musi to być coś unikatowego;) Gatunki których nie ma z nas nikt albo jest ich bardzo mało... cos poszukam:P
  7. Cięzko będzie mi wytłumaczyć... potrzebujesz żarówke taką jak naprzykład w przedłóżkach. W elektronicznym będą wiedzieć jak to się nazywa. No i jedyny sposób to podłączyć równolegle za włącznikiem... Tzn. by faktycznie dioda wskazywała kiedy UV działa potrzebowałbym schematu i zdjęcia bo tak to nic nie wiem jak to jest wogóle zbudowane.
  8. Sis... cała seria 204 cieknie;) i tu wcale się nie nabijam. Ja wyczułem jak trzeba to zamontować by przestało lecieć. U mnie również z dwóch stron jak kończą się zaczepy cieknie woda. Ponakładaj pare razy, raz mocniej, raz silniej i zobaczysz ze tez znajdziesz pozycje gdy przestanie cieknąć. Nie wiem jak ci mam to wytłumaczyć
  9. hehe ja teraz mam głowice 1500l/h. Jak włączyłem to w 240l ryby mi tylko w jedną strone pływały:D Ale da się w niej zamontować dwa wyloty i jak to uczyniłem akwarium przepięknie "żyje". Tak więc nie wiem jak będzie wyglądała sprawa z 2000l/h ale raczej napewno trzeb a będzie tłumić.
  10. Weź im pozasypuj kryjówki to zobaczysz ze kopią
  11. Silikon akwarystyczny trzyma o wiele większe siły... przykład z podwórka czyli akwarium:)
  12. A ktoś inny zrobi i parametry sie zepsuja.. tu bym był ostrożny.
  13. Co prawda nie mam tła ale ja chyba pierwsze co bym zrobił to dociążył tło przyklejąjąc w te puste miejsca od wewnątrz cos cieżkiego (nawet kamienie), wzmocnienie tez chyba bym dorabial nawet nie ze względy na tło. Ew jeśli masz jakiś fes gruby styropian to moze troche go odchudzić??
  14. Juz dwa razy to przerabiałem a jeśli chodzi o ostrożność to zawsze mam jej duuużo. To moje skarbki są
  15. Kurka przeciesz można i całą wode przenieść. Gąbka na głowice i wszystko do beczki ciągnąć. Zostaje z 5% wody a syf na gąbce.
  16. Szkoda ze nie mam nagrania z walki hongi albo nie widzialem walki z rdzawym ale dla mnie normalka... nie wiem od czego to zależy ale saulosi naprawde potrafią "pupe" skopać. Tak czy siak przynajmniej jednego jestem pewien, ze spokojnie moge spróbować połączyć je z ostrzejszymi gatunkami:)
  17. Będziesz dmuchać? XD
  18. Taka duuza bateria do komputera:) Mogę ci pożyczyć jak sobie wpadniesz.. 30 min komputer uciąga.
  19. Ja bym sie nie pitolił tylko do tych kotników dał ups, a kubły przewiózł np do babci by dla świętego spokoju szly sobie cały czas.
  20. Ja kleilem łupek na plexi 5mm trzyma az miło się patrzy... ale 2 tuby silikonu poszły:)
  21. Umówić się z Greghorem bo cos pisał ze moze wpaść lub ew czekac cierpliwie.
  22. Dokładnie... mnie tylko wkurza jak jakiś glon sie w rysie zagnieździ bo trzeba szorować 5 min, a tak to luuzik:P
  23. czester_

    nawozy

    viewtopic.php?f=20&t=90&start=15 Czytałeś? Spróbuj odszczepić od kogoś troche glona i nawozić symfonią. Sprawdzilibyśmy wtedy czy to tylko u mnie czy da się wszędzie.
  24. Pokarmu w pokarmach płatkowych dużo nie ma dlatego trzeba maksymalnie uroizmaicać im diete. Stosując 3-4 pokarmy czegoś im zawsze braknie.. Chyba mam kolo 14 + makaron, kluseczki ze szpinakiem, pazona salata itd. Granulat także jest dobrym pokarmem i IMO decydujac sie na ryby nie mozemy ograniczac im jedzenia bo nam sie nie chce namaczać. Jeśli już chcesz miec 3-4 pokarmy to trzeba dobre pokarmy jak np. dainichi. Niektórzy z tąd karmią właśnie tylko i wyłącznie pokarmami z ich półki (4 albo 5) choć to droższe pokarmy. Polecam się zastanowić tymbardziej że one nie kończą sie wszystkie naraz i raz na miesiąc kupić inny pokarm za pare złotych chyba nie jest jakimś ekstra wydatkiem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.