Tło musisz włożyć do czystego akwarium na styropian. Nie ryzykuj wciskania do piasku etc. Przelej wodę, przeciąg cały piasek na przód. Na tył daj styropian i na to plexi. Plexi oczywiście masz docięte i odjęta wysokość styropianu:P
Nie ryzykuj wsadzania do akwa z piaskiem bo źle usadzisz. Wynikiem tego może byćwpływanie ryb za tło jak u mnie i uduszenie, lub wpływanie narybku, niestabilna konstrukcja etc. Ma stać w pionie szczelnie z szybą.