Skocz do zawartości

czester_

Użytkownik
  • Postów

    3 663
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czester_

  1. Każdy raz musi odłowić, zobaczyć jak młode podrastają etc.
  2. Ja montuje takie po 200kVA dlatego tak się śmiałem;) dobra koniec off topu
  3. 5kVA to jeszcze nic takiego;) ale grunt to ładnie napisać 5000VA hihi. Trza by sie kiedyś sprężyć i u siebie coś takiego postawić. Pomysł naprawdę świetny.
  4. Moim skromnym zdaniem nie ma co się kłócić. Nigdy okienkowca nie przekonasz na linuksa. Ja po prostu mam i się z tego cieszę.
  5. Wszystko jest w FAQ i w tym dziale. Poczytaj bo odpowiedzi już dawno padły.
  6. Ja tam miałem hj i nie narzekałem, taki sam twór jak resun imo
  7. czester_

    zielony dywanik??

    Poczytaj o sinicach. Jak w wyszukiwarce wpiszesz sinice czester_ to powinno znaleźć mój wątek gdy z nimi walczyłem,
  8. Ja mam 6mm do teo jeśli widziałeś moje tło to ma dwa wielkie kamienne placki o 3/4 powierzchni całego tła co dodatkowo usztywnia. Jak odlejesz wode to jest szansa przesunąć.
  9. Ja mam tak że jak postawie tło na ziemi to samo pionowo stoi. Do tego z dwóch stron są dziurki u gury plexi gdzie jest przywiązana żyłka w razie W do tyłu półki. Dwa wkręty w dupe szafki nie zaszkodzą a napewno ich nei widać.
  10. Raczej tak. Popatrz na sklepy zoologiczne. Możesz straszyć do woli i myślą że żarcie:)
  11. czester_

    zielony dywanik??

    No to zapraszam do poczytania o sinicach plus zaopatrzenie się w davercin i koc:)
  12. czester_

    zielony dywanik??

    Jak na piasku to stawiam na sinice. Ten dywanik jest taki "spójny"? Jak wyciągniesz to odchodzi płatami?
  13. Za dużo. Jedyne wyjście to podwiesić plastikowe kotniki i każda do osobnego.
  14. Jak dobrze masz tło zrobione to powinno stać w pionie samo. Zabudowa na filtr go trzyma. Wystarczą żyłki, jakibyś kiedyś przekładał akwarium na drugą stronę będzie mniej problemu
  15. Tło musisz włożyć do czystego akwarium na styropian. Nie ryzykuj wciskania do piasku etc. Przelej wodę, przeciąg cały piasek na przód. Na tył daj styropian i na to plexi. Plexi oczywiście masz docięte i odjęta wysokość styropianu:P Nie ryzykuj wsadzania do akwa z piaskiem bo źle usadzisz. Wynikiem tego może byćwpływanie ryb za tło jak u mnie i uduszenie, lub wpływanie narybku, niestabilna konstrukcja etc. Ma stać w pionie szczelnie z szybą.
  16. czester_

    150x45x50

    W standardzie nie ma takiego wymiaru z tego co się orientuje. Jedynie doklejanie.
  17. Ja mam wszystko prawidłowe, a jednak się płoszą Jeszcze nie dodałeś jednego czynnika. Mianowicie jeśli do pokoju gdzie jest akwarium rzadko ktoś zagląda też potrafią się płoszyć. Nie są przyzwyczajone, że ktoś chodzi.
  18. Pierwsza sprawa.. testu zooleka na no3 sa do dupy i wyniki wychodzą różne. Z czego jest ta wąska fiolka? Może ma w sobie jakieś związki. Z tego co pamiętam zoolek radzi wypłukać fiolkę 3 razy w wodzie z akwarium. Umyj obydwie porządnie, wypłukaj i sprawdź testy jeszcze raz. Tyle narazie przychodzi mi do głowy.
  19. Ja go mam i w dziale testownia nawet go opisałem
  20. Piłeś?
  21. Ano dokładnie ta... smakoszem kawy to ja jestem ale tej chyba bym się wziąść nie odważył ale tylko i wyłącznie świadomie:)
  22. A słyszeliście coś o najdroższej kawie świata:D
  23. czester_

    Odmulanie dna

    Jak masz dobrą ręke to tak, no ale ileż to ten piasek kosztuje. W casto 5zł 25kg.
  24. Kup sobie "dobrego" chińczyka za tą kase, ten to ledwo co dmucha.
  25. wg mnie tylko piasek, pyszczaki kopią w nim cały czas. Co do kirysków etc to odsyłam do FAQ.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.