Jump to content

artemia w żelu


Marceli Szpak

Recommended Posts

Ja już zgłupiałem, to można tak łączyć gatunki wszystkożerne z roślinożernymi? WTH... myślałem że obsady dobiera się między innymi pod dietę, roślina z rośliną, mięso z mięsem a wszystko... z wszystko...

Link to comment
Share on other sites

Może trochę OT, ale też o pokarmie i artemii, więc pozwolę sobie napisać. Od kilku dni testuję nowość NF Supreme Artemia. W porównaniu do dotychczas stosowanych przeze mnie pokarmów granulowanych NF ten jest miękki (sprawia wrażenie delikatnie wilgotnego i ma lekką konsystencję galaretkowatą). Cenowo porównywalnie wychodzi z tym AZOO (nie wiem jaką AZOO ma gramaturę i jaki jest wydajny). Minus jest taki, że za około 37 zł można nabyć opakowanie NF Supreme Artemia zawierające 55g pokarmu (w porównaniu do standardowych pokarmów NF jest to relatywnie wysoka cena), choć w moim przypadku z uwagi na niezbyt dużą ilość ryb w akwarium powinien służyć dość długo.


A czy ten pokarm AZOO trzeba koniecznie przyklejać do szyby akwarium ?

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie to jeszcze go nie kupowałem - dostałem od Pani Mierzeńskiej jr. w prezencie dość pokaźną próbkę NF Supreme Artemia i NF Supreme Doctor (roślinny) w zaprzyjaźnionym sklepie www.rotala.pl podczas zakupu testu PO4. Z tego co się orientuję, jeśli chodzi o granulację NF Supreme Artemia to pokarm jest oferowany w 3 rozmiarach tj. S (0,6 - 0,9 mm), M (0,9 - 1,4 mm) i L (1,4 - 2,2 mm), więc te rozmiary różnią się od tych, które przyjęto np. w granulacie NF Premium Cichlid. Mam bodajże próbkę pokarmu w rozmiarze M i wielkościowo mi nie pasuje zarówno do S i M NF Premium Cichlid (jest taki pośredni).

  • Dziękuję 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.