Perez666 Opublikowano 25 Maja 2013 Autor #271 Opublikowano 25 Maja 2013 Dawno nie było aktualizacji, więc myślę, że w przyszłym tygodniu uda się nakręcić jakieś filmiki.Dotyczyć będą mojego systemu filtracji i podmiany wody.Będzie to w kilku odcinkach bo trochę tego jest, a chciałbym oddzielnie pokazać filtracje mech/bio/chem i podmiankę
harisimi Opublikowano 25 Maja 2013 #272 Opublikowano 25 Maja 2013 Super pomysł ... sam chetnie popatrze. U mnie mechanik to odkrecenie 2 kolumn a biolog-chem film długometrażowy na szczęście raz na 2-3 lata więc jeszcze dziewiczy.
zdrowy_zab Opublikowano 25 Maja 2013 #273 Opublikowano 25 Maja 2013 To perez, jak będzie komentarz, to w prawdziwym slunskim prosze
Misiek Opublikowano 25 Maja 2013 #274 Opublikowano 25 Maja 2013 W takim razie pozostaje nam czekać Cierpliwie. Poza filmami Makoka, właściwie nie spotkałem jeszcze takich konkretnych filmowych relacji Nie będe Perez pisał, że masz fajny zbiornik, bo sam doskonale o tym wiesz. Za to mogę napisać, że trochę go zazdroszczę
Maciej Opublikowano 25 Maja 2013 #275 Opublikowano 25 Maja 2013 Za to mogę napisać, że trochę go zazdroszczę Trochę robi dużą różnicę . Misiek co się odwlecze to nie uciecze . Również czekam z niecierpliwością na filmiki Damiana. Pzdr.
Perez666 Opublikowano 30 Maja 2013 Autor #276 Opublikowano 30 Maja 2013 Mój pierwszy krótki filmik...orator ze mnie kiepski, więc nie śmiać mi się tu bo banem poszczuję Krótki opis filtracji bio-mech. 4
stan Opublikowano 30 Maja 2013 #277 Opublikowano 30 Maja 2013 Filmik fajny !! Jedna uwaga , UCIEKAJ Z HW603 bo kiedyś możesz się zdziwić oraz sąsiedzi ( ja się zdziwiłem dwu krotnie na szczęście byłem w domu). Główną wadą tych prefiltrów są klamry i nigdy nie znasz dnia ani godziny jak przepuszczą. Po prostu ot tak !!!!
Perez666 Opublikowano 30 Maja 2013 Autor #278 Opublikowano 30 Maja 2013 Wspominałem w filmiku, że dwa HW602 już się rozciekły po kilku czyszczeniach.Dlatego stoi w misce ;p Pewnie zmontuję prefiltr w postaci korpusu. Druga część o filtracji mech. 2
Misiek Opublikowano 30 Maja 2013 #279 Opublikowano 30 Maja 2013 Biorąc pod uwagę Twoje doświadczenie z korpusami, dziwie się że jeszcze tego nie zrobiłeś Generalnie robi to wszystko wrażenie ! Byłoby super, gdybyś zrobił więcej filmików z życia zbiornika, ryb. Może przy okazji karmienia. Same ryby reprezentują już godny rozmiar. Czy drugiego filmiku na końcu nie ucięło Ci za wcześnie ?
tyshek Opublikowano 30 Maja 2013 #280 Opublikowano 30 Maja 2013 Zdaje się że kiedyś pytałem o te chińskie pre-filtry :-D mój też padł po miesiącu :@ Podpisuje się pod tym co kolega pisze,chcemy filmów z rybami ;-)Filtracja robi wrażenie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się