Skocz do zawartości

firma na allegro z Zielonej Góry


Yankee

Rekomendowane odpowiedzi

Yankee - widzę że czekamy na te same ryby :wink:


Ale fakt faktem że ciśnienie mi juz się podnosi..... - 16 kwietnia to ostateczny termin - w/g Colti. Jak nie .... to trzeba się będzie pofatygować ;)



odrazu mi lepiej :D razem będzie rażniej

najbardziej mnie wkurza jak mi ktoś mówi, że jak ci się nie podoba to oddam pieniądze i po sprawie

już jeden się na allegro się przejechał sprzedając jakiegoś jeep'a, którego wogóle nie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No Yankee, to już jutro :roll: a jak nie to ......... samochód mam gotowy :wink:


jakoś mam małą wiarę :(



No i wykrakałeś............. :evil: Ryb nie ma, mają odsyłać kase. Ale negatywa i tak dostaną ode mnie!



Może zapytam allegro, czy można wystawiać towar którego się nie posiada,

a poza tym cierpliwie poczekam, aż przemiła pani sama się do mnie odezwie i poinformuje, że znowu nie ma zmówionych rybek


Treść zmieniona na prośbę Yankee

MarS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale niektórzy są szczęściarzami

własnie pojawiły się komentarze, na stronie naszej ulobionej allegrowiczki ( naszej z kolegą Skoczkiem ), zadowolonych klientów, którzy kupili ryby dwa miesiące temu i własnie chyba je odebrali :roll:

i piszą w samych superlatywach: "wszystko super" , "polecam"

ja jak może kiedyś dostanę swoje zamówione ryby, też chyba będę wniebowzięty :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz cierpliwość chłopie:) podziwiam Cię całym sercem... XD


Ja bym tam zadzwonił i dosłownie im pralke zrobił w słuchwce za ten czas miałbyś juz rybki w akwarium 3 razy. Przeciesz to nie może tak być że ktoś deklaruje że ma, a nie ma.

Ostatnio przeciesz ta głośna sprawa o tym gościu co wystawił na aukcji LAndrovera i poszedl za 30 tys, a gość go nie miał. Sprawa się w sądzie skonczyła i gość jest chyba na 99% drodze do dostania rekompensaty w wysokosci czterokrotnie większej....


BTW ty im zapłaciłeś czy przy odbiorze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

chciałbym zapytać czy doszło w końcu do transakcji :shock: :?:

Jeżeli tak to w jakiej kondycji przyjechały rybcie i jak wygląda sprawa ich jakości :wink:. Oprócz allegro colti sprzedaje również w swoim sklepie internetowym http://www.cichlid.sklepna5.pl/ W połowie września ma być kolejna dostawa, a ceny całkiem przystępne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.