Skocz do zawartości

O.S.I. Spirulina Flakes, gratisowe probki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przetestuję to kupię większą ilość z ulotki:-))) a inni to że niby raz zamawiają? nie wierzę w to, zresztą nie ma limitów tak by mi nie wysłali więc proszę się nie czepiać!!! Pozdrawiam:-)))

Opublikowano

Kwestia etyki i wlasnego sumienia.

Myślę, ze pani Monika zgodzi sie ze mna, jezeli wprowadzimy ograniczenie do zamówienia tylko raz probek.

W koncu to pieniądze, wiec szanujmy je.

Opublikowano

Najlepiej opieprzyć i postraszyć sorry ale to nie jest dobra metoda, czepianie się mnie również więc proponuję skupić się na kimś innym, bez urazy ale ostatnio tylko na mnie się wyżywasz, brzydko bardzo!!!

Opublikowano

Myślę, ze pani Monika zgodzi sie ze mna, jezeli wprowadzimy ograniczenie do zamówienia tylko raz probek.



Z całym szacunkiem, ale władze Klubu nie powinny reglamentować dostępności do próbek pokarmu zwłaszcza, że oferta kierowana jest do wszystkich forumowiczów, a nie tylko do klubowiczów.


pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.