Skocz do zawartości

Saulosi z Allegro


MrPatrys100

Rekomendowane odpowiedzi

Btw. Za każdy następny Ot dostaniesz ostrzeżenie....

Sławek upuść trochę pary, Flavus ma tu trochę racji, pic or it didn't happen :] Chociaż ja osobiście wierzę,że to jest możliwe, fota byłaby całkiem na miejscu.


i się tym podpierasz jako argumentem to jak byś mógł go przedstawić byłoby dobrze.

Każdy może napisać że gdzieś wyczytał i tak jest.


Ja też czekam, temat wart obejrzenia z każdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstaw jakąś teze, dlaczego takie skrzyżowanie nie jest możliwe.

nie tyle co nie mozliwe co watpliwe jak napisalem min dlatego:

...watpliwa jest mieszanka Maylandi z malym Pseudotropheus chcocby dlatego ze samice reda sa wieksze,masywniejsze , silniejsze i raczej nie daly by sie zdominowac mniejszemu saulosi. Bardziej wiarygodne jest polaczenie ryb klasyfikowanych w jednej grupie np m.red red+m.msobo jedynym argumentem przemawiajacym do mnie w Twoim przypadku jest pewne podobienstwo wsrod samic tych gatunkow.


Bastardy powstaja glownie w polaczeniu osobnikow z jednej grupy np afra cowbe z afra red top likoma i mimo dobranych haremow osobniki te beda sie krzyzowac jak inne wpuszczone afry do 1 zbiornika, to samo dotyczy elongatusow czy melanochromisow itd...


Natomiast i ja mialem bastardy polaczenie elongatusa z johanni wyszlo cos w podobie do flavusa:) i mimo dobranej grupy haremowej tych 2 gat. kto by mi uwierzyl a pisalem o tym,coz czlowiek cale zycie sie uczy a ryby potrafia zaskoczyc moze to tez winik dlugotrwalego wchowu pokolenia xxx zyjacych w niewoli przystosowania ryb do zachowania niekoniecznie swojego gatunku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://web.archive.org/web/20080314102249/http://burnel.club.fr/horreur_hybrides.htm

Po przejrzeniu potworków z tego linku jestem w stanie uwierzyć we wszystkie krzyżówki, zwłaszcza, jeśli biorą w nich udział Pseudotropheusy. Wbrew pozorom czasem jest większe prawdopodobieństwo skrzyżowania Pseudotropheusa z innym gatunkiem, niż 2 Pseudotropheusów. To grupa, do której wrzucane są wszystkie wątpliwe i ciężkie w klasyfikacji gatunki, dlatego występuje w niej taka różnorodność.


EDIT: Strona od dawna jest nieaktywna, dlatego niektóre linki mogą nie działać. Jeśli fotki otwierają się jako ciąg "krzaków", trzeba je zapisać na dysku jako jpg'i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.