Trudno mi powiedzieć który dzień, coś koło 18-20. No nic pozostało mi czekać A jeszcze jedno pytanie, czy temperatura 25 stopni nie zaszkodzi małym? Bo nie chce mi się ciągle dogrzewać zwykłą grzałką i pilnować... Dopiero we wtorek kupię jakąś z termostatem.
Wczoraj odłowiłem samicę do kotnika i dziś rano zauważyłem, że wypuściła 2 małe, a resztę jeszcze trzyma... I tu moje pytanie kiedy wypuści pozostałe? Tzn ile je jeszcze może trzymać? Tak mi się wydaje, że wypuściła je ze stresu, bo to jeszcze trochę za wcześnie na wypuszczenie
I tak glonik z czasem wszystko wyrówna :mrgreen:
Mi sie podoba taki baniaczek :D
Może spróbuj dodac kamieni bądz wymienić na wieksze żeby pójść trochę w góre
Normalnie pływają
Nie są to jakieś nie wiadomo jak dobre głośniki tylko takie zwyczajne
W regale tylko jakieś drobne elementy i filiżanki się przestawiają
Nawet kotu nie przeszkadza i sobie śpi w najlepsze przy mojej dyskotece xd