Zadlo Opublikowano 25 Maja 2010 #1 Opublikowano 25 Maja 2010 Mam pytanie to dobrze czy zle, jak na piasku od jakis 2 tygodni robi mi sie dosc szybko warstwa zielonego dywaniku z glonow. Zajmuje on okolo 80% powierzchni dna. Jako ze dla mnie wyglada to niezbyt estetycznie, staram sie zamieszac piaskiem od czasu do czasu, ale to starcza na 2-3 dni i za chwile mam to samo.
czester_ Opublikowano 25 Maja 2010 #2 Opublikowano 25 Maja 2010 Jak na piasku to stawiam na sinice. Ten dywanik jest taki "spójny"? Jak wyciągniesz to odchodzi płatami?
czester_ Opublikowano 25 Maja 2010 #4 Opublikowano 25 Maja 2010 No to zapraszam do poczytania o sinicach plus zaopatrzenie się w davercin i koc:)
yaro Opublikowano 25 Maja 2010 #5 Opublikowano 25 Maja 2010 Mam pytanie to dobrze czy zle, Krótko mówiąc - źle dla mnie to również sinice
Zadlo Opublikowano 25 Maja 2010 Autor #6 Opublikowano 25 Maja 2010 czy konieczne bedzie odlowienie rybek przed podaniem tego srodka
doolga Opublikowano 25 Maja 2010 #7 Opublikowano 25 Maja 2010 czy konieczne bedzie odlowienie rybek przed podaniem tego srodka zaopatrz się w koc lub duzy ręcznik, w środek - poczytaj o nim i przede wszystkim zerknij na forum. Walka z sinicami, to dość popularny wątek
Zadlo Opublikowano 25 Maja 2010 Autor #8 Opublikowano 25 Maja 2010 koc jest ten srodek to w aptece czy w zoologiku a co do tematow to jak tu wpisalem to tyle tego znalazlo ze 2 dni samo czytanie mi zajmie
slawek gorol Opublikowano 25 Maja 2010 #9 Opublikowano 25 Maja 2010 koc - narzuta, coś co się kładzie na łóżko, wersalkę, sofę czy jak zwał... Nie wiem czy jest w aptece szukać.
mutra Opublikowano 26 Maja 2010 #10 Opublikowano 26 Maja 2010 a powiedz jak z parametrami wody stoisz?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się