Skocz do zawartości

Mrożonki - jak podawać?


karolus1995

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kupiłem mrożonki dla pyszczaków p. Saulosi tylko nie wiem jak je tym karmić.

Proszę o odpowiedz w jaki sposób karmić ryby :oops:

Zmieniłem tytuł. Na przyszłość: konkretne określenie problemu w tytule ułatwia wszystkim sprawę, pozwala również w przyszłości skorzystać z danego wątku osobom korzystającym z wyszukiwarki. mutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy można podawać makaron? Jak tak to w jaki sposób? :?:

Można. Ugotować w wodzie bez soli, rozdrobnić i już.

Co do mrożonek to ja rozmrażałem w kubku na drobnym sitku, a następnie dokładnie płukałem pod bieżącą wodą. IMHO woda z mrożonek niekoniecznie powinna dostawać się do zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba gotowac makaronu w wodzie bez soli - ryby lubia kazdy rodzaj makaronu przygotowywanego przy okazji naszych posiłków. Wystarczy go ostudzić.


Nie będę się rozpisywał ale nie zgodzę się z kolegą.

Ani makaron z wody z solą, a już tym bardziej żaden makaron z naszych posiłków.

Cezarix makaron ze spagetti też dajesz rybom, taki z sosem pomidorowym w przyprawach chili i z poprzyklejonym mięskiem wieprzowym?

Pewnie szlak ryby od razu nie trafi tak jak i od serc wieprzowych, więc może i mięsko z rosołu można by dawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, wyraźnie napisałem każdy rodzaj makaronu. Dla tych co nie wiedzą makaron najpierw się gotuje w wodzie a potem dodaje do potrawy (zupy, sosu). I taki właśnie "czysty" makaron można podawać rybom. Więc po co zaśmiecasz wątek.

Zapewniam że szczypta soli wsypana do 3-4 litrowego garnka z makaronem rybom nie zaszkodzi. Z resztą nijak się to ma do podawanych moim rybom np. ślimakom słonowodnym, czy glonom morskim - za którymi de-facto przepadają.

Więc nie popadajmy w ortodoksję, i czytajmy posty dokładnie zamiast wyciągać z nich "dziwne" wnioski.

Poza tym dostrzegam w Twoim poście sarkazm, czyżbyś był przekonany że istnieją jedyne słuszne zasady żywieniowe, że nie dopuszczasz innych możliwości? Masz może doktorat z ichtiologii, albo spędziłeś lata nad Malawi i jesteś uznanym autorytetem?? Nie sądzę, więc dopuść myśl że ktoś może mieć odmienne zdanie na jakiś temat i uszanuj je - względnie próbuj przekonać do swoich używając solidnych argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.