Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Vrzechu Opublikowano 19 Kwietnia 2022 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #1 Opublikowano 19 Kwietnia 2022 Nareszcie mogę się już przywitać ze wszystkimi forumowiczami jako Malawista a nie jako przyszły Malawista Czołem! Zbiornik już zaaranżowany, cierpliwie dojrzały oraz zarybiony. Krótko na temat zbiornika: - Klasyczne 450l (150x50x60) - Szafka firmy Juwel - Pokrywa Aquaboro - Oświetlenie to dwie świetlówki T5 (JBL Solar Natur 9000K, Fluval Power Spectrum 18000K) - Grzałka Aquael Gold 300W - Filtr zewnętrzny JBL e1902 - Cyrkulator JVP 102 - Skimmer Eheim 350 - Piasek Kreisel 099 + podsypki z grubszego piasku i żwiru - Serpentynit zielony (około 160kg) - Korzeń imitujący zatopioną gałąź Najważniejsze czyli ŻYCIE (młodziaki): - Pseudotropheus Crabro - 12 szt. - Pseudotropheus Acei - 10 szt. - Metriaclima Msobo Magunga - 10 szt. - Labeotropheus Trewavasae - 4 szt. (1+3) Pozdrawiam serdecznie wszystkich! 22
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Kwietnia 2022 #2 Opublikowano 19 Kwietnia 2022 Wg mnie to ten korzen uroku nie daje. Bez korzenia super.
Tomasz78 Opublikowano 19 Kwietnia 2022 #3 Opublikowano 19 Kwietnia 2022 A mnie się podoba z tym badylem.
Pikczer Opublikowano 19 Kwietnia 2022 #4 Opublikowano 19 Kwietnia 2022 Ciekawie, tak inaczej z tym patykiem. Może glonem porośnie to będzie klimacik Fajne maluchy
Vrzechu Opublikowano 19 Kwietnia 2022 Autor #5 Opublikowano 19 Kwietnia 2022 @Andrzej Głuszyca @Tomasz78 @Pikczer Dzięki za opinię mi ten badyl bardzo się podoba długo szukałem takiego, który nie będzie wyglądał jak korzeń drzewa sugerujący raczej biotop rzeczny a będzie wyglądał właśnie jak zatopiona gałąź. Acei sobie co i rusz tam coś go podskubuje i tak jak napisał @Pikczer liczę na to, że obrośnie glonami 3
Bastian Opublikowano 7 Września 2022 #6 Opublikowano 7 Września 2022 Bardzo ładny zbiornik Według mnie korzeń pasuje do wystroju. 1
Vrzechu Opublikowano 7 Września 2022 Autor #7 Opublikowano 7 Września 2022 @Bastian dziękuję za miłe słowa muszę w końcu się zebrać i wrzucić zaktualizowane zdjęcie baniaka bo już lokatorzy ładnie podrośli 2
Vrzechu Opublikowano 4 Października 2022 Autor #8 Opublikowano 4 Października 2022 Mała aktualizacja mojego zbiorniczka Lokatorzy znacznie zwiększyli swoje rozmiary. Metriaclima Msobo Magunga niestety musiałem wprowadzić drugi raz stąd znaczna różnica w wielkości. Dołożyłem drugi filtr (JBL e1501) - w razie awarii jednego kubła, drugi sobie powinien poradzić. W najbliższym czasie będzie zmiana oświetlenia na moduły LED działające w kooperacji ze sterownikiem Led Dimmer Pro V6 Pozdrawiam! 8
did Opublikowano 4 Października 2022 #9 Opublikowano 4 Października 2022 Całość ładnie się prezentuje. Piękne masz te acei 1
marcin73m Opublikowano 4 Października 2022 #10 Opublikowano 4 Października 2022 Pięknie to wygląda popracowałbym jedynie nad czystością tafli, bo patrząc od dołu widać troszkę film bakteryjny. Poza tym jest mega brawo! 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się