Skocz do zawartości

Pogoda dla bogaczy...


woytek

Rekomendowane odpowiedzi

najczęściej są to marketowe sklepy które nie dość że maja duży oprót to jeszcze oszalałe ceny


Zgadzam się z kolegą..W Silesia City Center zapytałem o pokrywę do akwa 120x40 ..Pan powiedział : 290 zł !!! i w tym momencie nie wiedziałem czy żartuje czy mówi poważnie... Aż zapytałem czy to cena samej pokrywy czy z baniakiem :wink:

Po drodze zajrzałem do Sosnowca do SM..Kupiłem za pół ceny taką samą..i jeszcze pogadaliśmy z Mjunszajn na temat podniesienia i utrzymania KH :wink::wink:

A Mjunszajn pewnie i tak mnie nie kojarzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam.


Nie macie z Marsem racji. Ot co.


My sprzedajemy bo nie mamy kosztow. Cala nasza firma to ja, komputer z netem i ukradzione fotki od dystrybutora. Do tego nie place ZUSu, podatkow, sprzedaje na lewo i w ogole. Popytaj w sklepach- szczegolnie tych mniejszych, gdzie panuje specyficzny zapach ochotki i tubifeksu- juz oni wiedza. Pracuja uczciwie, ciezko od samego rana rozpatrujac reklamacje [choc podobno glownie sprzedaja saszetki... reklamacje saszetek?], dbaja o rybki w 20 litrowych zbiornikach i chomiczki w trocinkach.

Prosze- dowod http://www.akwarystyka.com.pl/showthrea ... 997&page=2 .


Pomyslcie logcznie- jak to mozliwie, ze ktos sprzedaje pokrywe za polowe ceny? A sklepy przeciez maja upusty- o- upusty! Widac- kant.



Mamy w pracy dziewczyne od marketingu- znam Jej bylego. Ona zawsze mowi, ze mial taka przyware, ze jak komus lepiej szlo, jak cos ktos robil lepiej- znaczy szuj. Wiadomo- w Polsce tak jest- mercedes- szuj, ma taniej-szuj, powodzi sie- szuj znaczy. Ciekawa przypadlosc narodowa.



ps.

a za 290 u nas kupisz 160 litrow z pokrywa i zostanie ci 7 zlotych jeszcze. Ale offkors bez paragonu. Sorry za kryptoreklame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miuszajn - czytałem dwa razy .. i jakoś nie moge zrozumiec przesłania z twojego postu ... poza zawarta ironią jak to niektórzy obnizają cenę działając nielegalnie ale to jest w tym topicu OT

Przeciez wyraznie napisałem że Wasz sklep jest normalny w przeciwieństwie do nienormalnych - marketowych gdzie mimo dużych obrotów które i tak daja nieżły zysk i tak mają wyśrubowane ceny, teze tą potwierdził slawekosw gdzie w marketowcu mu podali kosmiczna cenę a u Was kupił dużo taniej mimo że macie koszty o których wspomiałas powyżej czyli dajecie faktury płcicie zus podatki itd itp

Chodzi o to że i działając uczciwie można miec ceny dla ludzi a nie dla "bogaczy" jak jest w tytule wątku więc nie mam pojęcia skąd ta irytacja u Ciebie - przecież Wasz skelep został przedstawiony pozytywnie a skrytykowanie zostali marketowcy za prowadzona polityke cenową, bo wspomniany przezemnie zoolog w mojej miejscowości tez działa na normalnych zasadach i uczciwie a jednak jest dużo tańszy od Szczecińskiego marketowca i to tyle ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze wlasciwy temat czyli swietlowek sie zgubil w tych ironiach....


generlanie zawsze trzeba patrzec na widmo - od tego zalezy czy bedzie sie nam podobac nasze akwarium czy nie - mowie to oczywiscie o akwariach gdzie nie ma roslin, albo nam na nich nie zalezy - bo przy roslinach to juz ich gusta sa w pierwszym rzedzie a nie nasze ;)


jak narazie najlepsza strona dla porownania widm to http://saurama.aqua-web.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.