Mortis Opublikowano 29 Sierpnia 2016 Autor #51 Opublikowano 29 Sierpnia 2016 (edytowane) Dnia 24.08.2016 o 19:37, deccorativo napisał: Czyli się przekonały Pawle? Jak pisałeś na pw, po pierwszym razie były w szoku Nie mam pojęcia czemu cytuję Pawła a wyskakuje mi Deccorativo. Edytowane 29 Sierpnia 2016 przez Mortis
egon44 Opublikowano 31 Sierpnia 2016 #52 Opublikowano 31 Sierpnia 2016 Siemanko... Dziś mija dokładnie tydzień odkąd karmię ryby wyłącznie pokarmami Veggie i Cichlid... Co zauważyłem po tym czasie to to że ryby dalej wcinają go tak samo ochoczo jak przy pierwszym podaniu im tego pokarmu ... Jednak przy mojej obserwacji to na karmę Cichlid ryby reagują intensywniej niż na Veggie,widocznie bardzo przyciąga ich zapach ryb zawarty w większej ilości niż w pokarmie Veggie(to wiadomo każdy wie)... Z resztą nie tylko ryby przyciąga zapach pokarmu Cichlid ...Przy pierwszym podaniu tego pokarmu rybom moja narzeczona jak weszła do pokoju od razu z marszu powiedziała: ''Co tu tak wali rybami'' haha Również zauważyłem też wolniejsze opadanie tego pokarmu w porównaniu z innymi pokarmami w granulkach które stosuje... Co do odchodów ryb to popieram wpisy nie których kolegów...Są one krótkie oraz zdecydowanie jest ich mniej niż np przy pokarmie NLS,Hikari itd którymi na tą chwilę zaprzestałem karmić ryby... Granulacja Northfin jak najbardziej ok... Wszystkie ryby czy to mniejsze czy większe połykają go od razu,jak to już zresztą wcześniej napisał kolega Stan ryby nie memlają go w pysku...Więc to też duży + ... Tak podsumowując na koniec śmiało mogę napisać ze jestem skłonny całkowicie przerzucić się na pokarm Veggie+Cichlid(oczywiście jeśli dalej będzie on dla mnie dostępny) a zrezygnować z innych pokarmów którymi karmie swoje ryby... Naprawdę pokarm jest godny uwagi i wart polecenia wszystkim... Pozdrawiam 1
Bezprym Opublikowano 31 Sierpnia 2016 #53 Opublikowano 31 Sierpnia 2016 Mam pytanie czy tej firmy dostępne są tylko te 2 rodzaje pokarmów czy mają jakiś szerszy asortyment. Chofziłoby mi o jakiś wybarwsiający pokarm bo ten Hikari Cichlid Excel irytuje mnie. Większe ryby zeźrą wszystko a mniejsze muszą smakiem się obejść. Więcej nie kupię ale mam 2 paczki tego niestety. Wysłane z mojego LG-D722
Krzymor Opublikowano 31 Sierpnia 2016 #54 Opublikowano 31 Sierpnia 2016 Do mnie pokarm również dotarł Dzięki Karolu. Nie wiem tylko, który to Veggie a który Cichlid bo w woreczku nie było karteczki.
suricade Opublikowano 31 Sierpnia 2016 #55 Opublikowano 31 Sierpnia 2016 Strona producenta http://www.canadian-aquatic-feed.com
egon44 Opublikowano 31 Sierpnia 2016 #56 Opublikowano 31 Sierpnia 2016 26 minut temu, Bezprym napisał: Mam pytanie czy tej firmy dostępne są tylko te 2 rodzaje pokarmów czy mają jakiś szerszy asortyment. Chofziłoby mi o jakiś wybarwsiający pokarm bo ten Hikari Cichlid Excel irytuje mnie. Większe ryby zeźrą wszystko a mniejsze muszą smakiem się obejść. Więcej nie kupię ale mam 2 paczki tego niestety. Spokojnie tobie wystarczą te dwa pokarmy Veggie+Cichlid...Pokarmy mają w składzie wszystko co potrzebne do wybarwienia ryb np kryl itp... 7 minut temu, Krzymor napisał: Do mnie pokarm również dotarł Dzięki Karolu. Nie wiem tylko, który to Veggie a który Cichlid bo w woreczku nie było karteczki. Ten co zachodzi bardziej na zielonkawy kolor to roślinny(Veggie)
Mortis Opublikowano 31 Sierpnia 2016 Autor #57 Opublikowano 31 Sierpnia 2016 (edytowane) 37 minut temu, Krzymor napisał: Do mnie pokarm również dotarł Dzięki Karolu. Nie wiem tylko, który to Veggie a który Cichlid bo w woreczku nie było karteczki. A wysypałeś pokarm z woreczka? Może kartka jest przysypana pokarmem. Jeśli nie to Veggie jest jaśniejszy i ma zielonkawy kolor. 57 minut temu, Bezprym napisał: Mam pytanie czy tej firmy dostępne są tylko te 2 rodzaje pokarmów czy mają jakiś szerszy asortyment. Chofziłoby mi o jakiś wybarwsiający pokarm bo ten Hikari Cichlid Excel irytuje mnie. Większe ryby zeźrą wszystko a mniejsze muszą smakiem się obejść. Więcej nie kupię ale mam 2 paczki tego niestety. Wysłane z mojego LG-D722 Sławku nie ma typowo wybarwiającego Northfin, ale zobacz w akcji OSI polecam Prostar/Growth lub z Tropicala Astakolor albo jeszcze Omega One Color. W tej chwili bym brał OSI Growth cena dobra jak i pokarm premium. Edytowane 31 Sierpnia 2016 przez Mortis
Andrzej Głuszyca Opublikowano 31 Sierpnia 2016 #58 Opublikowano 31 Sierpnia 2016 3 godziny temu, Krzymor napisał: Nie wiem tylko, który to Veggie a który Cichlid bo w woreczku nie było karteczki. Veggie jest bardziej zielony natomiast Cichlid bardziej brązowy . Łatwo rozróżnisz.
stan Opublikowano 31 Sierpnia 2016 #59 Opublikowano 31 Sierpnia 2016 Pokarm ten tak ,,pachnie" bo jak pisałem wcześniej musi być zrobiony z bardzo dobrej klasy mączki rybnej ( całe ryby, a nie ich odpady) oraz odpowiednią technologią która pozwoliła zachować wartości odżywcze itd. ze świeżej ryby. Jeżeli chodzi o pokarm wybarwiający to takowy nie jest potrzebny( no chyba że mamy jakieś FF to wtedy trza paść rybę takimi cudami ;-) ) ponieważ, dobrej jakości ryba + wysokiej jakości pokarm + odpowiednie warunki w akwarium = świetnie wybarwiona ryba i podawanie ekstra pokarmu wybarwiającego który w głównej mierze jest z dodatkiem astaksantyny która średnio przy naszych niebiesko - żółtych ryb średnio może się przydać ;-) 1
timi-akwaria.pro Opublikowano 2 Września 2016 #60 Opublikowano 2 Września 2016 Mam i ja:) Z małym opóźnieniem w stosunku do reszty z Was, ale dlatego, że umówiłem się z Karolem na odbiór osobisty i w końcu udało nam się dzisiaj spotkać. Będę testował. Dzięki raz jeszcze Mortis
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się