Andrzej Głuszyca Opublikowano 26 Maja 2016 #21 Opublikowano 26 Maja 2016 ...będzie miał kot swój telewizor:)
Wisz Opublikowano 26 Maja 2016 Autor #22 Opublikowano 26 Maja 2016 ...będzie miał kot swój telewizor:) Telewizor to pół biedy, gorzej jak będzie miał legowisko połączone z jacuzzi
Andrzej Głuszyca Opublikowano 26 Maja 2016 #23 Opublikowano 26 Maja 2016 Telewizor to pół biedy, gorzej jak będzie miał legowisko połączone z jacuzzi ..i tak będzie:) Mój godzinami siedział , wpatrywał się a potem właził na akwa i leżał często tam a to dlatego ,że pokrywa jednak zawsze jest ciepła a koty to uwielbiają. Malawi już go nie interesowało ale to chyba ze względu na wiek kota mojego. Ale ten Twój wygląda na ciekawskiego i młodego:) Będą dzieci miały teraz frajdę
Wisz Opublikowano 27 Maja 2016 Autor #25 Opublikowano 27 Maja 2016 Ale ten Twój wygląda na ciekawskiego i młodego:) Będą dzieci miały teraz frajdę W czasie mojej nieobecności w domu... Nie wymaga komentarza 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Maja 2016 #26 Opublikowano 27 Maja 2016 W czasie mojej nieobecności w domu... Nie wymaga komentarza ...sam nie wiem co chwalić Akwa czy koty? Ten rudy jest podobny do mojego co miałem do zeszłego roku......na marginesie powiem ,że był ze mną..............23 lata:) Wiem..niewiarygodne ale prawdziwe....Akwarium w domu i koty to samo ciepło.
Wisz Opublikowano 27 Maja 2016 Autor #27 Opublikowano 27 Maja 2016 23 lata??? Niesamowite... Ciekawe, co będzie, jak wpuszczę ryby
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Maja 2016 #28 Opublikowano 27 Maja 2016 Ciekawe, co będzie, jak wpuszczę ryby ..... będą miały zajęcie:) Będą kombinować jak się do nich dobrać..aż im się znudzi:)
Wisz Opublikowano 27 Maja 2016 Autor #29 Opublikowano 27 Maja 2016 ..... będą miały zajęcie:) Będą kombinować jak się do nich dobrać..aż im się znudzi:) ...albo i się nie znudzi...
Raciczka Opublikowano 28 Maja 2016 #30 Opublikowano 28 Maja 2016 U mnie już koty nie reagują na ryby. Mają totalnie w nosie. Od dawna wiedza, że nie połowią Pokrywa, zwłaszcza jak się nagrzewa, jest idealna miejscówką dla kotów.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się