timi-akwaria.pro Opublikowano 20 Maja 2016 #11 Opublikowano 20 Maja 2016 Plezzioro, Decorativo, dziękuję za odpowiedź Zastanawiałem się, czym mogę umyć baniak, ale dostałem odpowiedź, zanim zadałem pytanie. Co do octu - czy mogę używać go do usuwania kamienia przy czyszczeniu akwarium, kiedy będą w nim ryby? Bo przy takiej twardości wody na pewno będzie się wytrącał na linii wody. Jak będziesz czyścił baniak regularnie czyli np. raz w tygodniu to nie bedziesz musiał używać żadnych specyfików.
lufa555 Opublikowano 20 Maja 2016 #12 Opublikowano 20 Maja 2016 Co do octu - czy mogę używać go do usuwania kamienia przy czyszczeniu akwarium, kiedy będą w nim ryby? Bo przy takiej twardości wody na pewno będzie się wytrącał na linii wody. Szyby umyjesz gąbką. W żadnym wypadku octem gdy pływają już ryby, no chyba, że zewnątrz.
Wisz Opublikowano 20 Maja 2016 Autor #13 Opublikowano 20 Maja 2016 Jak będziesz czyścił baniak regularnie czyli np. raz w tygodniu to nie bedziesz musiał używać żadnych specyfików. Rozumiem. A możesz polecić mi jakiś dobry czyścik, którym nie porysuję szyby? Albo przynajmniej nie za bardzo?
timi-akwaria.pro Opublikowano 20 Maja 2016 #14 Opublikowano 20 Maja 2016 Rozumiem. A możesz polecić mi jakiś dobry czyścik, którym nie porysuję szyby? Albo przynajmniej nie za bardzo? Zwykła gąbka do zmywania garów:)
Wisz Opublikowano 20 Maja 2016 Autor #15 Opublikowano 20 Maja 2016 Czyli najprostsze rozwiązania są najlepsze
klekot Opublikowano 20 Maja 2016 #16 Opublikowano 20 Maja 2016 A ja polecam zwykłą starą kartę bankomatową.
kado Opublikowano 21 Maja 2016 #17 Opublikowano 21 Maja 2016 A ja polecam zwykłą starą kartę bankomatową. Dokładnie jeden z najlepszych skrobakow. Też stosuje i polecam :-)
Andrzej Głuszyca Opublikowano 21 Maja 2016 #18 Opublikowano 21 Maja 2016 ...to co macie na szybach ,że kartą skrobiecie? Sposób fajny ale przy zarośniętych szybach.
klekot Opublikowano 21 Maja 2016 #19 Opublikowano 21 Maja 2016 Nie tak do końca tylko do zarośniętych szyb, bo jakikolwiek osad (mały glon), którego nie widać a czuć na szybach pięknie zbiera, a poza tym zero złotych, a i bezpieczne bo nie podjedzie piasek i ryski nie będzie.
Wisz Opublikowano 26 Maja 2016 Autor #20 Opublikowano 26 Maja 2016 No i jest!!! Swoje odczekałem (wolę to przemilczeć...), ale wykonanie jest rewelacyjne. Teraz wypoziomować i w przyszłym tygodniu zalewam.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się