Wisz Opublikowano 28 Maja 2016 Autor #31 Opublikowano 28 Maja 2016 Ja mam oświetlenie na LEDach, więc nie będzie się nagrzewać. Ale jakiś powód na pewno znajdą, żeby tam włazić
Wisz Opublikowano 28 Maja 2016 Autor #32 Opublikowano 28 Maja 2016 Cholera... Właśnie walczę z płukaniem piasku Kreisel i jakaś masakra, cały czas mętna woda... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Raciczka Opublikowano 28 Maja 2016 #33 Opublikowano 28 Maja 2016 Ja mam oświetlenie na LEDach, więc nie będzie się nagrzewać. Ale jakiś powód na pewno znajdą, żeby tam włazić
egon44 Opublikowano 28 Maja 2016 #34 Opublikowano 28 Maja 2016 Cholera... Właśnie walczę z płukaniem piasku Kreisel i jakaś masakra, cały czas mętna woda... Płucz piasek małymi porcjami w lekko przechylonym na bok wiaderku cały czas go mieszając jednocześnie nalewaj wodę do wiaderka przez wąż żeby cały syf od razu wypływał...Płucz tak długo aż woda będzie w miarę klarowna... Potem resztę zrobią filtry ... 1
Wisz Opublikowano 28 Maja 2016 Autor #35 Opublikowano 28 Maja 2016 Malawi tez mam na LEDach. Powód znalazły - świetny widok No tak... Płucz piasek małymi porcjami w lekko przechylonym na bok wiaderku cały czas go mieszając jednocześnie nalewaj wodę do wiaderka przez wąż żeby cały syf od razu wypływał...Płucz tak długo aż woda będzie w miarę klarowna... Potem resztę zrobią filtry ... No też tak zrobiłem i też liczę na filtry
cronoseek Opublikowano 29 Maja 2016 #36 Opublikowano 29 Maja 2016 Na filtry nie licz. Piach musi być czysty, co z wody filtry wyłapią to jedno, a co ryby wykopią to inna historia... 1
Wisz Opublikowano 29 Maja 2016 Autor #37 Opublikowano 29 Maja 2016 Nie pocieszyłeś mnie... Woda przy płukaniu nie jest zasyfiona, tylko lekko mleczna. Powinna iść zupełnie krystaliczna? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
timi-akwaria.pro Opublikowano 29 Maja 2016 #38 Opublikowano 29 Maja 2016 Powinna iść zupełnie krystaliczna? Przy dobrze umytym tak. Spróbuj z małą ilością i płukaj aż do skutku. 1
Wisz Opublikowano 29 Maja 2016 Autor #39 Opublikowano 29 Maja 2016 Przy dobrze umytym tak. Spróbuj z małą ilością i płukaj aż do skutku. Jeszcze popróbuję...
Wisz Opublikowano 29 Maja 2016 Autor #40 Opublikowano 29 Maja 2016 Testowe ustawienie kamieni. Będę jeszcze kombinował z oświetleniem po bokach. Nie wiem, czy plaża po środku nie jest za mała dla non-mbuny.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się