michal_j Opublikowano 27 Marca 2016 #1 Opublikowano 27 Marca 2016 (edytowane) ... Edytowane 18 Listopada 2018 przez xxx
Raciczka Opublikowano 27 Marca 2016 #2 Opublikowano 27 Marca 2016 Znam Twoje akwarium z innego forum. Jest piękne ale obsada katastrofa. Mimo że jestem początkującym "malawistą" już to wiem. Zerknij na przykładowe i zalecane obsady do takiego zbiornika. Czeka Cię spora redukcja.
michal_j Opublikowano 27 Marca 2016 Autor #3 Opublikowano 27 Marca 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
egon44 Opublikowano 27 Marca 2016 #4 Opublikowano 27 Marca 2016 Witaj na naszym forum! Wszystko pięknie ładnie,ale obsada to kompletna pomyłka ... Sorki że tak prosto z mostu walę,ale trzy gatunki to już max co możesz trzymać w tym zbiorniku...
Bezprym Opublikowano 27 Marca 2016 #5 Opublikowano 27 Marca 2016 Tutaj ludzie w o wiele większych zbiornikach mają mniej ryb niż ty w tej 300 - ce. Przelicz ile przypada litrów netto na jedną rybę i sam stwierdzisz że przedobrzyłeś. Jak ci te wszystkie ryby podrosną to się ruszać nie będą mogły. Same Acei ptrafią do 18 cm urosnąć i jako ryby stadne potrzebują miejsca do pływania. Nie wspomnę już o socolofi. Akwarium poza tym extra urządzone. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Pleziorro Opublikowano 27 Marca 2016 #6 Opublikowano 27 Marca 2016 Poza obsadą akwarium super. Ale podaj jeszcze parametry wody, przy takiej ilości ryb nawet maluchów może być ciężko. Pan hodowca to taki troszkę dręczyciel A to że ryby podchodzą do tarła, no cóż, natura jest silniejsza niż nieodpowiedzialność człowieka.
Jargos Opublikowano 27 Marca 2016 #7 Opublikowano 27 Marca 2016 Nie dyskutuję z faktami. a co to są za fakty ? Dałeś się naciągnąć, znając życie na mega kasę i to jest jedyny fakt ! Obsada TRAGICZNA !, szkło i wystrój bardzo ładne. Chociaż dział nie odpowiedni zostaw: 10 x Cynotilapia AFRA COUBE 10 x Metriaclima sp. Membe Deep 10 x Labidochromis caeruleus
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Marca 2016 #8 Opublikowano 27 Marca 2016 Ten Hodowca ma 50 zbiorników z pyszczakami i zajmuje się tym od kilkunastu lat. Widziałem u niego tę samą ilość ryb w 240l i obserwowałem w tym zbiorniku tarło membe deep. Nie dyskutuję z faktami. ...Michał. Akwa masz bardzo fajnie zaaranżowane i bardzo mi się podoba. Dla nas miłośników ryb z jeziora Malawi nie jest żadnym argumentem to co zacytowałem za Tobą! Dlaczego? Ano dlatego ,że musisz zrozumieć tego hodowcę... Wyobraź sobie ile on musiałby mieć zbiorników ,żeby pomieścić swoje ryby. On nimi handluje i musi je jakoś pomieścić... Ty jesteś pewnie miłośnikiem tych ryb skoro tu jesteś.. Uwierz mi ,że jak je zredukujesz i ustawisz obsadę w sposób przemyślany to Twoje akwa dalej będzie pięknie wyglądało i dalej będzie się Tobie podobać i innym. 2
bajron1984 Opublikowano 27 Marca 2016 #9 Opublikowano 27 Marca 2016 Kolego taka ilość rybek w 300L to PRZEGIĘCIE!akwarium ładne ale taka ilość rybek......ja w 450L mam 30 narazie małych rybek a i tak już planuje redukcje która jest nieunikniona.Sprzedawca zrobił niezły biznes na twojej nie wiedzy:D:D:D
michal_j Opublikowano 27 Marca 2016 Autor #10 Opublikowano 27 Marca 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się