deccorativo Opublikowano 24 Kwietnia 2016 #51 Opublikowano 24 Kwietnia 2016 generalnie nie ma co porównywać purigenu do purolite .. testowałem oba bezpośrednio po sobie i purigen nie dość, że wielokrotnie droższy (1l purigenu ~250PLN a purolite 38PLN) to nie robi tego samego .. purigen nie zbija NO3 i trochę klaruje wodę purolite wręcz pożera NO3 i klaruje wodę na kryształ Piękna inżynierska robota - pogratulować. Będziesz miał tego wszystkiego co zapakowałeś - jeszcze na dwa następne baniaki:D Teraz jak już masz NO3 niskie w baniaku ( możliwe że nawet niższe niż w kranie bo wygląda że lewobrzeżna Warszawa) to zainteresuj się PO4 by cię sinice nie dopadły. Nie kupuj uzupełnienia JBL PO4 bo skalę masz w tej książeczce z walizki Kup te reagenty do właściwego pomiaru fosforanów - może ciut drożej ale nie trzeba wyniku mnożyć x3 jak jest przy oryginalnych reagentach JBLa no i co najważniejsze kolor jest niebieski jak na skali a nie zielono-niebieski i czort wie do czego pasuje na skali. http://erybka.pl/product-pol-69-Hanna-Instruments-Zestaw-reagentow-Fosforany-25-szt-.html identyczne tańsze o ok 10zł do MW12 będą wkrótce bo szybko się wyprzedały:D ja już drugi zakup robię tych saszetek. może na allegro będą tańsze.
michal_j Opublikowano 24 Kwietnia 2016 Autor #52 Opublikowano 24 Kwietnia 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
deccorativo Opublikowano 24 Kwietnia 2016 #53 Opublikowano 24 Kwietnia 2016 Kupujesz tylko reagenty a skala i fiolka pomiarowa JBLa ufo nie będzie bo diody walą szerokim strumieniem na 120 st lub więcej i wszystko się pięknie miesza. Michał w OT idziemy zaraz nas pogonią - pisz w odpowiednich działach tu się tylko przedstawiamy
Agnieszka S Opublikowano 24 Kwietnia 2016 #54 Opublikowano 24 Kwietnia 2016 Super wygląda to oświetlenie, brawo
michal_j Opublikowano 24 Kwietnia 2016 Autor #55 Opublikowano 24 Kwietnia 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
Krzymor Opublikowano 25 Kwietnia 2016 #56 Opublikowano 25 Kwietnia 2016 jeśli dam moduły tak jak na fotce poniżej nie będzie efektu "ufo" ? naprzemiennie WHITE I RGB ? http://forum.klub-malawi.pl/attachment.php?attachmentid=6424&d=1434441582 Zdjęcie jest mojego autorstwa i zapewniam, że w takim ustawieniu nie ma efektu ufo. Sprawdza się bardzo dobrze.
Agnieszka S Opublikowano 25 Kwietnia 2016 #57 Opublikowano 25 Kwietnia 2016 Mój bląd , światło z lampy zoolight odbijało się od tej belki, i myślałam, że już masz zamontowane
michal_j Opublikowano 25 Kwietnia 2016 Autor #58 Opublikowano 25 Kwietnia 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
michal_j Opublikowano 30 Kwietnia 2016 Autor #59 Opublikowano 30 Kwietnia 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
Pleziorro Opublikowano 30 Kwietnia 2016 #60 Opublikowano 30 Kwietnia 2016 Dobra robota ! jak się sprawuje sterownik ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się