Andrzej Głuszyca Opublikowano 28 Marca 2016 #21 Opublikowano 28 Marca 2016 ....panowie. To jest dział przedstaw się.
michal_j Opublikowano 28 Marca 2016 Autor #22 Opublikowano 28 Marca 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
spiochu Opublikowano 28 Marca 2016 #23 Opublikowano 28 Marca 2016 Pytanie komu wierzysz - panu, który ma interes w tym, żeby sprzedać Ci jak najwięcej towaru czy ludziom z forum, którzy radzą Ci za darmo i ich jedynym interesem jest dobro ryb. Oraz czy chcesz się "cieszyć" dużą ilością rybek czy żebyś choć trochę mógł podejrzeć jak ryby zachowują się w naturalnych warunkach.
rafik567 Opublikowano 28 Marca 2016 #24 Opublikowano 28 Marca 2016 Jak ja startowałem to też trafiłem na " hodowce" z podobną teorią : do 720l wpuścić ok 100 ryb po 10 z każdego gatunku aby "agresję wyeliminować". Stara gadka gdy idzie o cash . Nikt tu ci źle nie doradzi ,możesz się nie zgadzać ze wszystkim co tu piszą -ile osób tyle poglądów - ale przerobienie takie to nabijanie kupujących.
kado Opublikowano 28 Marca 2016 #25 Opublikowano 28 Marca 2016 teraz jest ładnie , bo masz narybek, ale te ryby będą rosły i po prostu fizycznie Ci się nie pomieszczą w takim akwa.... ja mam obecnie ok 40 szt. w przedziale 7-10cm. w większym baniaku i ryba siedzi na rybie, czekam, bo jeszcze nie wiem które będą samice żeby zredukować, a też wyglądało fajnie jak były małe ............ fotka, jak były jeszcze małe.... dodam jeszcze, ze masz na pewno wyobraźnię , więc weź sobie jakąś miarkę i pomyśl, że Acei to ryby ok. 12-14 cm , podobnie red-red ...no chyba , ze skarłowacieją
michal_j Opublikowano 28 Marca 2016 Autor #26 Opublikowano 28 Marca 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
bajron1984 Opublikowano 28 Marca 2016 #27 Opublikowano 28 Marca 2016 Śmiech na sali z takiej ilości rybek zamiast wrzucać fotki takiej ilości rybek zrób z nimi porządek zresztą i tak wył.subskrypcje tego tematu bo nie mogę patrzeć na tak przerybiony zbiornik i na to co te ryby tam przechodzą.....
ivan161 Opublikowano 28 Marca 2016 #28 Opublikowano 28 Marca 2016 Czyli trafiłeś na tego samego człowieka który chciał mi wcisnąć 70 szt ryby do 375L. Jest wzmianka w moim temacie w tym samym dziale. Suma sumarum kupiłem w jednej z polecanych tu hodowli i nikt nie głosił takich teorii jak "sprzedawcy". Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
florek91 Opublikowano 28 Marca 2016 #29 Opublikowano 28 Marca 2016 Szkoda tylko, że nie wszyscy rozumieją po co się tu spotykamy i wymieniamy poglądy
Raciczka Opublikowano 29 Marca 2016 #30 Opublikowano 29 Marca 2016 Pomijając ilość bo już wszystko zostało powiedziane w tym temacie. Jakiej jakości są ryby ? Jak z ich zdrowiem, wybarwieniem i "czystością rasową" - jakby to nie zabrzmiało. Co możecie powiedzieć po tych kilku zdjęciach Michała ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się