Skocz do zawartości

Sterownik LED - nowa wersja.


RomanoLindano

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie ma? Sprzedawany jest od września zeszłego roku. W tym wątku rozmawiamy o nowej wersji.


Nawiasem mówiąc nie trzeba zapisywać się. Sterowników będzie dużo. Nie wiem tylko czy uda mi się od razu wprowadzić wszystkie funkcje do oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mam pytanie - RomanoLindano, czy pod ten sterownik mogę podpiąć takie świetlówki LED?

http://www.zoolight.pl/product-pol-761-Lampa-LED-120-WHITE-Oswietlenie-Dzienne.html


http://www.zoolight.pl/product-pol-692-Lampa-LED-120-RGB-COLOR-Wybarwienie-ryb.html


Mówię od razu, że do elektroniki jest mi mniej więcej tak samo blisko, jak do astrofizyki :D Dlatego nie biorę się za składanie własnej listwy.

Pozdrawiam

Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję bardzo za odpowiedź. A jakieś sugestie, jak to podłączyć do Twojego sterownika? Pewnie będzie trzeba ciąć oryginalny przewód i założyć jakąś inną końcówkę... A co z tymi RGB? jak dobrze widzę, to tam idą 4 żyły... Jak to ugryźć? Przepraszam za takie podstawowe pytania, ale wspominałem już o moim związku z elektroniką? :D


Edit

Dobra, chyba już wiem, nie było pytania... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja.


Mam płytki testowe i wykonałem próbną sztukę. Na razie testuję czy wszystko działa tak jak należy. Na razie nie znalazłem problemów. Pewnie po weekendzie będę już wiedział czy mogę zamawiać płytki w wersji finalnej. Dalej wg harmonogramu, czyli około 3 tygodni czekania na wykonanie płytek a w tym czasie będę pisał oprogramowanie.


Na razie idzie wszystko zgodnie z planem.


Dodatkowo otworzyłem sklep (z jednym produktem, hehe):

http://sklep.palabras.pl


Zachęcam do zakupów przez ten kanał (nie wymaga rejestracji), gdyż zmniejsza to koszty (co pozwoli zmniejszyć cenę sterownika). Osoby zainteresowane szerszą współpracą zachęcam do rejestracji w sklepie, bo mogę tam łatwo ustalić rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja.


Mam płytki testowe i wykonałem próbną sztukę. Na razie testuję czy wszystko działa tak jak należy. Na razie nie znalazłem problemów. Pewnie po weekendzie będę już wiedział czy mogę zamawiać płytki w wersji finalnej. Dalej wg harmonogramu, czyli około 3 tygodni czekania na wykonanie płytek a w tym czasie będę pisał oprogramowanie.


Na razie idzie wszystko zgodnie z planem.


Dodatkowo otworzyłem sklep (z jednym produktem, hehe):

http://sklep.palabras.pl


Zachęcam do zakupów przez ten kanał (nie wymaga rejestracji), gdyż zmniejsza to koszty (co pozwoli zmniejszyć cenę sterownika). Osoby zainteresowane szerszą współpracą zachęcam do rejestracji w sklepie, bo mogę tam łatwo ustalić rabat.



Fajnie, już nie mogę się doczekać, gdybyś potrzebował testera to ja bardzo chętnie się podejmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści dla tych, którzy czekają na nową wersję. Przetestowałem próbny egzemplarz i nie ma żadnych większych usterek. Jedna drobna poprawka i parę drobiazgów do rozważenia. Myślę, że na początku tygodnia będę mógł zamówić płytki.


A w szczegółach:

- sterownik USB działa super, nie powinno być takich cyrków jak z poprzednim.

- zegar działa stabilnie.

- w wersji rozszerzonej zasilania jednak będzie można podłączyć dowolne zasilanie z zakresu 9V - 38V da to więc naprawdę duże możliwości,

- wersji podstawowej zasilania: 7V - 24V

- dodatkowa pamięć pozwoli na około 200 ustawień i będą zbierane dodatkowe statystyki (zużycie prądu - po skonfigurowaniu obciążenia kanałów, oraz w wersji rozszerzonej - temperatura sterownika)

- dopuszczalne obciążenie będzie prawdopodobnie 20A (5A na kanał)


Teraz będę pracował głównie nad oprogramowaniem. Więc pewnie nie będę miał o czym pisać. Odezwę się za jakiś czas.


PS. Aktualnie zostało 13 sterowników. Więc jak by ktoś się wahał, to zapraszam na zakupy.

Przypominam też o zniżce 15% dla Klubowiczów.

post-16230-14695728030964_thumb.jpg

post-16230-14695728031619_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.